Polecamy Dla Par Poprawić seksualność

Poprawić seksualność

SHARE

Już kilka prostych ćwiczeń może poprawić twoją witalność w łóżku. Nie ma na co czekać – bierzcie się do roboty. I pamiętajcie, aby wzmocnić odpowiednie mięśnie należy ćwiczyć w 3 seriach wykonując każde ćwiczenie po 20-25 razy.

Przysiady
Dzięki nim wzmacniasz mięśnie nóg i pośladków, ale także pobudzasz przepływ krwi do miejsc, które pobudzają libido. Pamiętaj tylko, aby ćwiczenie wykonywać poprawnie – nie oszukuj – nawet gdy zaczynają boleć mięśnie.
Wykroki
Wzmacniają mięśnie, które wyjątkowo pracują podczas seksu – możecie wykonywać wykroki w przód, w tył, z obciążeniem czy z podskokami – wszystkie są dobre.
Pompki
Wzmacniają mięśnie ramion, klatki piersiowej i barków – czyli mięśnie, które najbardziej pracują przy pozycji misjonarskiej.
Unoszenie bioder
Wzmacnia mięśnie miednicy – ułóż się wygodnie na plecach i podnoś biodra do góry – niby takie łatwe, a jednak po jakimś czasie odczujesz ból w okolicach brzucha.
Mostek Setu Bandha Sarvangasana, czyli mostek z ćwiczeń jogi
Wzmacnia mięśnie i ścięgna pośladkowe oraz dolnej części pleców. Jeśli chcesz wzmocnić doznania seksulane, koniecznie zacznij ćwiczyć ten mostek – połóż się na plecach na twardym podłożu, ugnij nogi w kolanach i podnieś biodra, ramiona i ręce schowaj pod tułów i spleć palce u rąk. Postaraj się wytrzymać w tej pozycji kilka minut.

Oprac. ms