Porady Dada Porady Dady – Moja partnerka chce koniecznie mnie zmienić.

Porady Dady – Moja partnerka chce koniecznie mnie zmienić.

SHARE
porady dady dada

Szukasz szczerej odpowiedzi
na nurtujące Cię kwestie? Nie masz kogo zapytać?

Porady Dady są odpowiedzią na Twoje problemy.
Tu dowiesz się prawdy!

Moja partnerka chce koniecznie mnie zmienić. Myśli że robi to bardzo subtelnie, ale niestety każda jej uwaga zaczyna wzbudzać we mnie sprzeciw. Na początku myślałem, że to jej wyraz miłości do mnie, z czasem zaczynam zmieniać zdanie i obawiam się, że nie odpowiada mi bycie z kimś, kto kontroluje wszystko lub usiłuje zrobić to po swojemu. Jak dać jej do zrozumienia, że takie zachowanie nie sprzyja naszemu związkowi.
Krzysztof

Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Tylko szczerze rozmawiając o swoich uczuciach i odczuciach jesteśmy w stanie zbudować szczęśliwy związek. Nie buntuj się za każdym razem, bo to nic nie da. Może jedynie doprowadzić do kolejnej kłótni i gniewu. Pomyśl też, że nie jesteś ideałem i może nie zawsze partnerka chce źle dla ciebie. Aby zbudować szczęśliwą relację, należy iść na kompromisy. Nie zawsze wszystko będzie po twojej myśli. Porozmawiajcie o tym, co się dzieje w waszym związku i wtedy dopiero podejmij decyzję, czy chcesz być z tą kobietą, czy raczej wolisz być singlem.
Dada

Kolumna Porady Dady nie jest prowadzona przez licencjonowanych lekarzy/psychoterapeutów. W kolumnie tej znajdziesz osobistą refleksję czy też poradę na dręczące cię pytania. To tak jakbyś siedział/a z przyjaciółką/elem na kanapie przy kawie czy piwie…

Piszcie: polishmedia@yahoo.com
lub na adres redakcji:
4738 N. Harlem Ste#10,
Harwood Hts, IL 60706