Porady Dada Porady Dady – wspólne małżeńskie wyjścia biznesowe

Porady Dady – wspólne małżeńskie wyjścia biznesowe

SHARE
porady dady dada
Szukasz szczerej odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie? Nie masz kogo zapytać?
Porady Dady są odpowiedzią na Twoje problemy. Tu dowiesz się prawdy!

Zmieniłam pracę i teraz częściej niż zwykle muszę pojawiać się na różnego typu spotkaniach. I dopóki mogę iść sama jest ok, ale kiedy chcę zabrać swojego męża on protestuje, że nigdzie nie pójdzie, że jego to nie interesuje, że będzie się nudził, itp., powodów jest tysiące. Jak mam go przekonać do tego, że jest to ważne dla mojej kariery, że inni moi współpracownicy pojawiają się z małżonkami.
Anna

To co lubisz ty, nie musi podobać się mężowi. Prawdopodobnie jest domatorem, który woli zacisze swoich czterech ścian od imprez i przyjęć. Nie możesz go zmusić do chodzenia ze sobą, gdyż najwidoczniej źle czuje się w towarzystwie, w które próbujesz go wprowadzić. Czy próbowałaś z nim o tym na spokojnie rozmawiać. Może problem tkwi gdzieś indziej. Nie znam dokładnie waszej sytuacji. Być może czuje się gorzej w tym towarzystwie, być może ktoś powiedział mu coś niemiłego i dlatego nie chce chodzić. W rozmowie postaraj się wytłumaczyć mu, jak ważna jest dla ciebie jego obecność przy tobie, gdy masz firmowe spotkania. Jednakże pamietaj, każdy z nas jest ulepiony z innej gliny i musisz uszanować jego zdanie.
Dada

Kolumna Porady Dady nie jest prowa-dzona przez licencjonowanych lekarzy/psychoterapeutów. W kolumnie tej znaj-dziesz osobistą refleksję czy też poradę na dręczące cię pytania. To tak jakbyś siedział/a z przyjaciółką/elem na kanapie przy kawie czy piwie…

Piszcie: polishmedia@yahoo.com lub na adres redakcji: 4738 N. Harlem Ste#10, Harwood Hts, IL 60706