Tylko u nas Powitaj Nowy Rok o 10 lat młodszy i 20 kilogramów lżejszy!!!

Powitaj Nowy Rok o 10 lat młodszy i 20 kilogramów lżejszy!!!

PODZIEL SIĘ
Athletic couple smiling at camera and hugging on the beach

Powitaj Nowy Rok
o 10 lat młodszy i 20 kilogramów lżejszy!!!

 

Klinika odchudzania oraz odnowy biologicznej Infra Medica w Arlington Heights to miejsce, gdzie porozumiesz się w swoim rodzimym języku i skorzystasz z zabiegów, dzięki którym nie tylko poprawisz swoje zdrowie, polepszysz kondycję fizyczną i wzmocnisz organizm, ale także zniwelujesz tkankę tłuszczową, ujędrnisz ciało, naciągniesz skórę i odmłodzisz twarz przynajmniej o 10 lat.

 


UWAGA! ŚWIĄTECZNA PROMOCJA do 31 GRUDNIA 2015
KUPUJĄC PAKIET DOWOLNYCH ZABIEGÓW W KLINICE INFRA-MEDICA
OTRZYMUJESZ W PREZENCIE GIFT CARD NA JEDEN WYBRANY ZABIEG


 

HYDROKOLONOTERAPIA – SPOSOBEM NA DŁUGOWIECZNOŚĆ

infra

Jest najskuteczniejszą metodą oczyszczania jelita grubego z kamieni kałowych, złogów, toksyn oraz pasożytów. To od niej powinno się zaczynać proces oczyszczania organizmu, bo jak mawiał już Asklepios „Śmierć czai się w jelitach…”. Zabieg przeznaczony jest dla wszystkich, którzy świadomie dbają o dobre zdrowie, doskonałe samopoczucie i szczupłą sylwetkę. W szczególności wskazaniami do zabiegu są dysfunkcje przewodu pokarmowego, np. zaparcia, wzdęcia czy pasożyty.
Promocja: 1 zabieg $150, 4 zabiegi – $400.

ZABIEGI W GŁĘBOKIM CIEPLE – ODCHUDZANIE PROMIENIAMI FIR

infra

Jest to zabieg silnie wyszczuplający, który oprócz redukcji tkanki tłuszczowej – ujędrnia ciało, napina skórę, niweluje cellulit wodny, a także uwalnia od bólów stawowych oraz mięśniowych.
Promocja: 6 zabiegów – $500.

BRAZYLIJSKI LIFTING – CZYLI JĘDRNA PUPA I GŁADKIE UDA

Brazylijski liftingFB

Jest to 75-minutowy zabieg, którego celem jest uniesienie i znaczne ujędrnienie pośladków oraz poprawa kształtu ud. Zabieg, jako jedyny wśród nieinwazyjnych zabiegów dostępnych na rynku medycyny estetycznej, niweluje zarówno cellulit wodny, jak i tłuszczowy. Po serii zabiegów skóra na nogach i pośladkach odmładza się o 10-15 lat.
Promocja: 1 zabieg – $140, 5 zabiegów – $500.

LIFTING BEZ SKALPELA – TWARZ MŁODSZA O 10 LAT

Jest to silnie odmładzający zabieg na twarz i szyję ze szczególnym uwzględnieniem okolic oczu. Pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i zmianę owalu twarzy.
Promocja: 1 zabieg – $120, kupując 3 zabiegi za $360 otrzymujesz czwarty zabieg gratis!

INFRACELLTICAL – LUKSUSOWY ZABIEG NA TWARZ dla KOBIET i MĘŻCZYZN

infracellticalfb

Wystarczy tylko 1 zabieg w miesiącu, aby zaczęto mylić Cię z rówieśnikami Twoich dzieci!!! InfraCelltical to ekskluzywny zabieg na twarz, którego celem jest radykalne zwiększenie nawilżenia skóry, zapewniające młodzieńczą jędrność, sprężystość i witalność. Zabieg ten pokochało Hollywood i kobiety na całym świecie. Doceniły go m.in. Madonna, Kim Kardashian, Miley Cyrus, Jennifer Lopez, Eva Longoria, Naomi Campbell, czy Justin Timberlake.
Promocja: 1 zabieg – $110, 6 zabiegów – $480.

Więcej informacji o zabiegach znajdziecie Państwo
na www.WaszaKlinika.com lub pod numerem telefonu 773-630-4855.
Klinika mieści się przy 918 W. Algonquin Rd w Arlington Heights.