Ona/On Dla Panów Prezerwatywy

Prezerwatywy

SHARE

To wciąż najpopularniejsza i najłatwiej dostępna forma antykoncepcji dla panów.

Tak więc kilka faktów:

Miej ją zawsze przy sobie
Obraz faceta biegającego po nocy po stacjach benzynowych to scenariusz na głupawą komedyjkę, a nie życie. Poza tym chyba nie trzeba powtarzać, że mamy XXI wiek i prezerwatywa nie jest już tematem tabu lub produktem sprzedawanym spod lady.

Nie tylko antykoncepacja
Prezerwatywa nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale także przed chorobami wenerycznymi, chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Trening czyni mistrza
Wcale nie jest to takie proste jak się wydaje w pierwszej chwili, dlatego może warto wcześniej poćwiczyć, by znów namiętne chwile nie skończyły się niczym scena z komedii, kiedy to ona czeka, a on szarpie się pod kołdrą.

Nie otwieraj opakowania zębami
Bardzo łatwo uszkodzić wtedy prezerwatywę, trzeba też uważać na to, co ty lub kobieta macie na palcach i na nadgarstkach. Nabijane ostrymi ćwiekami branzolety lub ogroma sztuczna biżuteria może bardzo łatwo uszkodzić „gumkę”.

Rozmiar
Tak jak wszystko prezerwatywy mają różne rozmiary, ale nie oszukujmy się, tak jak w wielu innych działach i dziedzinach życia najpopularniejsze są te standartowe rozmiary czyli wyliczone na podstawie średniej statystycznej.

Szeroki asortyment
Dziś naprawdę bardzo ciężko znaleźć jest sensowną wymówkę dotyczącą unikania stosowania prezerwatyw. Są te najpopularniejsze lateksowe, dla alergików bez lateksu, poza tym mają różne kolory, smaki, są z lubrykantem lub bez.

Nie tylko dla mężczyzn
Tak, istnieje „prezerwatywa dla kobiet”. Zakładanie jej jest dość osobliwe, a najłatwIej można ją kupić na internecie.

POPELINA