Najnowsze Romans biurowy według zodiaku

Romans biurowy według zodiaku

SHARE

Tak, romansowanie i umawianie się na randki z spółpracownikami z biura to dość ryzykowny biznes, ale któż nie lubi odrobiny dreszczyku i ryzyka.

Czy możliwe jest, że niektórzy z nas bardziej z astrologicznego punktu widzenia są skłonni do zakochania się w pracy jak inni? Ależ tak. Oto co mówią gwiazdy.

Baran (21.03-19.04)
Kiedy czujsz czyjeś przyciąganie i wibracje jest już za pózno, nie ma mowy abyś się wycofał. Twoje nieprzestrzeganie granic i zakazów powoduje, że jesteś pierwszym z tych, którzy wikłają się w romanse biurowe. Zakochujesz się zbyt szybko i to jest twoją największą zgubą.

Byk (20.04-20.05)
Znany jesteś z niezawodności i etyki pracy, ale na twoją zgubę kochasz także flirty. Jesteś typem, który nigdy nie przegapi okazji, by wysłać dwuznaczny email lub poflirtować ze współpracownikiem. Jesteś jednak na tyle zdyscyplinowany, że twoja natura uwodziciela nie zakłóca kariery.

Bliźnięta (21.05-21.06)
Uwielbiasz być w centrum uwagi, przyciągasz do siebie innych. Ponieważ uważany jesteś za świetnego specjalistę nie potrzeba wiele czasu, by współpracownicy zaczęli prawić ci komplementy, a tu już tylko krok dzieli was od romansu. Jedynym problemem jest to, że szybko się nudzisz.

Rak (22.06-22.07)
Żyjesz w bańce wypełnionej erotycznym napięciem. Bardzo łatwo tracisz fokus, gdy zobaczysz atrakcyjnego współpracownika/cę. Jednak wspinanie się po korporacyjnej drabinie jest twoim priorytetem, dlatego to skumulowane i tłumione napięcie zapewne kiedyś wybuchnie.

Lew (23.07-22.08)
Masz zbyt wielką władzę, by wikłać się w romanse biurowe, choć to nie znaczy, że atrakcyjni współpracownicy nie zwrócili twojej uwagi, bardziej jednak cenisz swoją pozycję. Jesteś atrakcyjny, pewny siebie co przyciąga innych jak magnes. Ty nie szukasz romansu to on znajduje ciebie.

Panna (23.08-22.09)
Jesteś jedną z tych wrażliwych i czułych osób, które najpewniej uwikłają się w jakiś dramatyczny romans biurowy. Jesteś uroczy i uzależniony od stanu zakochania. Możesz nawet żonglować kilka związków na raz, jednak twój romantyczny charakter może odstraszać obiekt twych westchnień.

Waga (23.09-22.10)
Często wręcz walczysz ze sobą byleby tylko nie poddać się romansowi. Romantyczne spojrzenia jakie wysyłasz mówią same za siebie, jesteś głodny miłości i uczucia. Musisz być ostrożny, ponieważ romanse biurowe mogą niestety mieć dość tragiczny lub kosztowny finał dla obu zaangażowanych stron.

Skorpion (23.10-21.11)
Nawet nie próbuj zaprzeczać. Robisz wszystko, by inni cię zauważyli, by dostrzegli twoją atrakcyjność. Sam także uwielbiasz przebywać w otoczeniu atrakcyjnych współpracowników. Niekoniecznie chcesz się angażować, ale na pewno chcesz uchodzić za kandydata na dłuższy związek nie przelotny romans.

Strzelec (22.11-21.12)
Lubisz rozważać wszystkie opcje jeżeli chodzi o uczucia. Mimo, że ktoś zwrócił twoją uwagę starasz się zachować bezpieczny dystans. Jesteś wyczulony też na opinie i ocenę innych, więc romans może przysporzyć ci wrogów. Czekasz bezpiecznie na swoją szansę, choć często ona cię omija.

Koziorożec (22.12-19.01)
Romans biurowy, flirty w pracy to nie mieści się w twojej naturze. Jesteś typem skupionym na karierze. Twoja satysfakcja z pracy nie ma nic wspólnego z romantycznością. Tak budujesz swoją reputację, a flirty moga to zniszczyć. Nawet jeżeli ktoś wysyła sygnały ty ich nie widzisz.

Wodnik (20.01-18.02)
Miłość jest miłością i dla ciebie nie ma znaczenia czy miejscem jest biuro czy romantyczna plaża. Mimo, że też jesteś rebeliantem i ignorujesz narzucone normy, to jednak nie robisz tego pierwszego kroku. Zanim zaangażujesz się emocjonalnie to ta druga osoba musi cię zachęcić.

Ryby (19.02-20.03)
Wystarczy jedno spojrzenie i już wszystko wiadomo. Uczucia ważne są dla ciebie wszędzie, nawet w miejscu pracy. Możesz starać się zachować chłodną twarz, ale jest to niemożliwe, jeden komplement i już rozpływasz się w radości. Jesteś osobą, która potrzebuje miłości jak ryby wody.