Najnowsze Różnice wieku w hollywoodzkich małżeństwach

Różnice wieku w hollywoodzkich małżeństwach

SHARE

W związakch oprócz miłości ważna jest także zgodność, wspólnota celów oraz emocjonalne otwarcie się na drugą osobę. Dlatego w większości przypadków w związki wchodzą ludzie w podobnym wieku, mający wspólne cele. Ale nie w Hollywood.

Te zasady nie dotyczą wyglądających na wiecznie młodych bogaczy. Tu miłość jest ślepa, nawet bardzo ślepa, ale skoro w grę wchodzą duże pieniądze i odpowiedni status to…

Hugh Hefner i Crystal Harris
Od dekad wszystkie związki założyciela popularnego magazynu dla panów to związki z kobietami, które mogłyby być jego córkami lub wnuczkami. Ostatnie małżeństwo (w sumie jest to trzecie) zawarł w 2012 roku oczywiście w swojej rezydencji Playboy Mansion. Pani Młoda miała 26 lat, a Pan Młody? o 60 więcej, czyli 86 lat.

Woody Allen i Soon-Yi Previn
Ten związek od początku otaczał skandal, związany z odkryciem przez ówczesną żonę Allena i macochę Soon-Yi jej nagich polaroidowych zdjęć zrobionych przez niego. W owym czasie Allen miał 56 lat, a Previn 20 lub 21. Ostatecznie w 1997 roku para zawarła związek małżeński, zaadoptowała dwie córki i nawet 27-letnia różnica wieku nie stała im na przeszkodzie.

Frank Sinatra i Mia Farrow
Jeżeli chodzi o związki z o wiele starszymi mężczyznami to sama Farrow była tego przykładem. W 1970 roku poślubiła starszego od siebie o 16 lat Andreasa Ludwiga Priwina. w 1966 roku została żoną starszego o 30 lat Franka Sinatry, a następnie była w związku ze straszym o 10 lat Allenem, z którym ma syna.

Celine Dion i René Angélil
Kanadyjska Diva zaczęła profesjonalnie śpiewać w wieku 12 lat. Wtedy to jej managerem został 38-letni Angélil. Na początku ich związek był zwykłym biznesem, dopiero potem przerodził się w coś więcej i artystka poślubiła swojego managera. Dzieliło ich 26 lat, mieli trójkę synów (w tym bliźnięta) i Celin pozostała przy mężu aż do momentu jego śmierci w 2016 roku z powodu raka.

Cary Grant i Dyan Cannon
Cary Grant jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w przemyśle filmowym przez długi czas z powodu stylu życia podejrzewany był o homoseksualizm. Jego urok i sława powodowały, że mógł mieć każdą kobietę jaką zapragnął. U schyłku życia poślubił w Vegas młodą aktoreczkę Cannon. Ona miała 27 lat on 61, czyli o 34 więcej. Co najważniejsze urodziła Grantowi jego jedyne dziecko, ukochaną córkę.

Billy Joel i Katie Lee i Alexis Roderick
Po rozpadzie jego związku z modelką Christie Brinkley, z którą ma córkę Joel zawarł związek z młodszą o 32 lata, szefową kuchni i autorką książek kucharskich Katie Lee. Kiedy ten związek zakończył się rozwodem w 2015 roku poślubił Alexis Roderick młodszą od piosenkarza o 33 lata, a starszą od najstarszej córki o 3 lata. Z nią ma kolejną córkę.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones
To co łączy tę parę to: oboje zdobyli Oscary, wystąpili wspólnie w filmie, urodziny obchodzą 25 września, jednak z maleńką różnicą. Michael jest 25 lat starszy do Catherine. Pobrali się w 2000 roku i dziś mają dwójkę nastoletnich dzieci.

Patrick Stewart i Sunny Ozell
Brytyjski aktor przeczący wszelkim zasadom, gdyż z wiekiem wygląda coraz lepiej w 2008 roku poślubił swoją trzecią żonę Ozell. Ceremonię prowadził jego dobry przyjaciel sir Ian Mckellan, a Pani Młoda jest młodsza o bagatela 38 lat.

Emma Hemming i Bruce Willis
Piękna druga żona gwiazdora, modelka Emma Hemming i matka dwójki najmłodszych córek (aktor ma w sumie 5 córek, 3 z Demi Moore i 2 z Emmą) wyszła za niego za mąż w 2009 roku. Różnica wieku między małżonkami to 22 lata.

Sam Taylor-Johnson i Aaron Taylor-Johnson
Reżyserka poznała młodego aktora, gdy obsadziła go w jednej z głównych ról w biograficznym filmie „Nowhere Boy”. On miał wtedy 19 lat ona 42. Najpierw więc się zaręczyli, potem Sam urodziła dwie córki (miała już 2 z poprzedniego związku), a 2012 roku zawarli związek małżeński i połączyli swoje nazwiska w jedno. Różnica wieku to 23 lata.

David Hasselhoff i Hayley Roberts
Popularny Hoff twórca jednego z bardziej kasowych seriali wszechczasów „Słonecznego patrolu” po rozwodzie w 2006 roku z pierwszą żoną związał się z Hayley. Nie są jeszcze małżeństwem, a zaręczyny miały miejsce dwa lata temu. On miał 63, a ona 36, różnica wieku 27 lat.

Jason Statham i Rosie Huntington-Whiteley
Gwiazdor kina akcji i piękna modelka Victoria Secret nie są jeszcze małżeństwem, ale są ze sobą od paru lat i właśnie zostali rodzicami chłopca. Różnica wieku to 20 lat.

Demi Moore i Ashton Kutcher
To było bardzo publicznie dyskutowane małżeństwo, kiedy to kobieta była starsza od mężczyzny. Demi Moore świeżo po rozwodzie z Brucem związała się z młodszym o 16 lat aktorem i modelem. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozpadło się po 10 latach.

Katie Holmes i Tom Cruise
Kolejny związek, który zakończył się zaskakującym rozwodem. Zaskakującym, gdyż nic na to nie wskazywało, no i wplątana we wszystko była sekta scjentologów. Różnica wieku między Tomem i Katie to 17 lat.

IB