Podróże Do okoła Świata Serduszkowe miejsca

Serduszkowe miejsca

PODZIEL SIĘ

Walentynki obchodzimy 14 lutego i wtedy budzi się w nas dusza romantyka. Ale nie zawsze w tym dniu czy okresie możemy pozwolić sobie na romantyczny wyjazd. Zakochani w sobie powinniśmy być przez 365 dni w roku, aż po kres naszych dni, dlatego dziś wyliczamy miejsca, w które powinni udać się zakochani.

Savannah

podr sav

Jest to jedno z najstarszych miast w US, a spacer malowniczymi i historycznymi alejami, na które opadają gałęzie potężnych drzew z pewnością na długo utknie wam w pamięci.

Charleston

podr charl

Nawet najbardziej „kamienne” serce ożyje w tym mieście. Spacer ulicami Charleston, wśród dębowych alejek i pięknej architektury, a do tego przejeżdżające dorożki i szum oceanu wprawią cię z całą pewnością w romantyczny nastrój.

Honolulu

podr hon

Hawaje to jedno z najbardziej romantycznych miejsc na świecie, gdzie zapominamy o wszystkich problemach, przenosimy się do baśniowej krainy. Plaża, piasek, szum oceanu, natura zapierająca dech w piersi, cudowne wschody i zachody słońca, gorąca atmosfera, relaks, a do tego cały zasób afrodyzjaków. I jak w takich warunkach nie popaść w romantyzm.

San Francisco

podr san f

Przenieś się choć na kilka minut w klimat tego miasta – siedzicie sobie na plaży, wtuleni w siebie, w tle pięknie oświetlony Golden Gate Bridge. A w dzień zawsze możecie się wybrać do Sonoma lub Napa, dolin słynących z winiarni.

Miami

podr mi

Szalony wypad do miasta, które zwłaszcza wieczorową porą ozywa. W dzień długie godziny na plaży, wygrzewanie się w słoneczku, a wieczorem wędrówka po klubach. Taki wypad z pewnością pozwoli wam wypocząć i nacieszyć się sobą.

Las Vegas

podr veg

Tego miasta nie mogło zabraknąć na naszej liście. To miasto nigdy nie śpi nocą, a kasyna i hotele kuszą i zapraszają do zabawy. Wycieczka od kasyna do kasyna, od hotelu do hotelu, które są tak różnorodne i pozwolą ci przenieść się na chwilę chociażby do Paryża, Egiptu czy starożytnego Rzymu, a nawet Wenecji. Czego chcieć więcej.

Wodospad Niagara

podr niag

Przez wiele osób nazywany jest miejscem „miesiąca miodowego”, czyli zakochanych, którzy świeżo po ślubie chcą nacieszyć się sobą. Jedna moja uwaga – zdecydowanie polecam stronę kanadyjską. Amerykańska strona może was zniechęcić.

Santa Fe

podr santa fe

To najstarsze miasto w Nowym Meksyku, które kulturowo nawiązuje do hiszpańskich klimatów. Architektura w stylu hiszpańskim, gorąca atmosfera też w hiszpańskim klimacie wprawią cię w romantyczny nastrój.

ms