Ona/On Dla Par Ślub marzeń według zodiaku

Ślub marzeń według zodiaku

SHARE
horoskop

Ceremonia ślubna to jedna z najbardziej ekscytujących uroczystości w jakich przychodzi nam uczestniczyć. Dlatego wszystko w tym dniu powinno być idealne, a scenariusz ceremonii przypominać ma te znane z kart romansów lub ekranów kin.

Jednak każdy znak wyobraża sobie tę ceremonię inaczej. Oto o czym marzą.

Baran (21.03 – 19.04)
Barany oczekują ślubu z wielką pompą. Ceremonia małżeńska według nich ma być wzruszająca, ale także pełna humoru. Zakończeniem koniecznie musi być pokaz sztucznych ogni. Jeżeli chodzi o scenerię to najlepiej, gdyby było to coś ekscytującego na świeżym powietrzu z kaskadami fontann lub wodospadów w tle.
Byk (20.04 – 20.05)
Byki preferują śluby bez ekstrawagancji. Klasyczna piękna porcelana, aranżacje kwietne z białych lub pastelowych kwiatów. Miejscem na ich wymarzoną ceremonię będzie na pewno sala bankietowa ekskluzywnego hotelu przystrojona według ich wskazówek ze smakiem, ale bez zbytniego przepychu.
Bliźnięta (21.05 – 21.06)
Bliźnięta kochają przebieranki i ceremonie tematyczne. Dla nich idealnym scenariuszem będzie przysięga małżeńska w strojach z epoki na tle scenerii dopełniającej ich szalonej koncepcji. Są osobami unikalnymi, więc tradycje mają za nic, dla nich liczy się oryginalność i nietuzinkowy pomysł np. lot helikopterem lub balonem.
Rak (22.06 – 22.07)
Raki jako osoby hołdujące tradycjom i silnie związane z najbliższymi pragną zawrzeć związek małżeński pośród rodziny i znajomych. Bardzo ważne jest dla nich też, by uwiecznić całą ceremonię na filmie i na zdjęciach. Idealne miejsce to rustykalna sala, w której wszyscy będą mogli uczestniczyć w ich szczęściu.
Lew (23.07 – 22.08)
Lwy kochają wspaniałe, zapierające dech w piersiach ceremonie i taki musi być ich ślub. Wszystko powinno współgrać, od dekoracji po muzykę. Ceremonii należy więc zapewnić odpowiednią oprawę. Tropikalny ogród, kwietne kaskady albo ogrody na szczycie budynku oraz dźwięk korków od szampana i okrzyki toastów.
Panna (23.08 – 22.09)
Panny należą do bardzo praktycznych osób, więc na pewno nie będą decydować się na żadne ekstrawagancje. Dla nich w tym dniu najważniejszy jest romantyzm i piękno całej ceremonii. Idealnym miejscem będzie więc ogród botaniczny, pełen żywej zieleni lub kwiatów. Mogą także zdecydować się na taras hotelowy.
Waga (23.09 – 22.10)
Wagi to osoby przywiązujące wagę do detali. Z tego powodu tak ważna jest dla nich dekoracja miejsca przysięgi. Łuk weselny, dywan wysypany płatkami kwiatów, muzyka na żywo. Oto czego pragną. Jeżeli chodzi o lokalizację to może być to pięknie przystrojony i oświetlony taras hotelowy lub ceremonia na plaży.
Skorpion (23.10 – 21.11)
Skorpiony uwielbiają łamać wszelkie stereotypy. Ich śluby to zazwyczaj wielkie niespodzianki dla zaproszonych gości. Bardzo często są to też spontaniczne ceremonie, podczas trwania których goście orientują się, że oto są świadkami przysięgi. Sceneria takiej ceremonii może być różna, nawet w przydomowym ogrodzie.
Strzelec (22.11 – 21.12)
Strzelce kochają wszelkie spektakularne demonstracje swoich uczuć. Ich ceremonie będą nimi przepełnione. Na pewno będzie to uroczystość na świeżym powietrzu, podczas której goście nie tylko wysłuchają przysięgi małżonków, ale zobaczą wypisane na niebie deklaracje. Tłem będą także ulubione utwory muzyczne.
Koziorożec (22.12 – 19.01)
Koziorożce można nazwać praktycznymi romantykami. Według nich ceremonia ma być przepełniona miłością, a nie zbędnymi rekwizytami. Na pewno wybiorą salę bankietową, rozłożony dywan, ukwiecony łuk weselny i bardzo tradycyjną przysięgę składaną przed urzędnikiem oraz zebraną najbliższą rodziną.
Wodnik (20.01 – 18.02)
Wodniki zwracają dużą uwagę na atmosferę, jaka panuje podczas uroczystości. Dlatego też idealnym miejscem na ceremonię będzie romantyczny rejs łodzią, podczas którego złożą przysięgę małżeńską. Tłem będzie nie tylko błękit nieba i wody, ale także panorama pozostawionego w oddali miasta.
Ryby (19.02 – 20.03)
Ryby kochają wodę, więc najlepszą scenerią na ceremonię ślubną będzie plaża o wschodzie lub zachodzie słońca. Oświetlona lampionami kameralna ceremonia, której świadkami będzie tylko wąskie grono najbliższych to idelany scenariusz na ten dzień. Jeżeli chodzi o oprawę muzyczną to koniecznie delikatna muzyka na żywo.

IB