Tylko u nas Ślub w plenerze

Ślub w plenerze

SHARE
slub w plenerze www
photo: slubwplenerze

„Nie bierz ślubu gdzieś w basemencie
W Downtown w starym już urzędzie
Nowocześnie jest w plenerze
Taki ślub się teraz bierze!”

Wszyscy chcą, by dzień ceremonii ślubnej był wyjątkowy i niezapomniany, by do wspomnień o nim można było powracać latami. Aby tak się stało wystarczy zwrócić się do firmy Ślub cywilny w plenerze pana Dawida Kabata, który pomoże w realizacji marzeń o wyjątkowej oprawie przysięgi małżeńskiej.

TP: Panie Dawidzie skąd pomysł na organizację ślubów w plenerze?

DK: Idea organizowania ślubów cywilnych w plenerze zrodziła się z potrzeby podkreślenia wyjątkowości dnia, w którym kochający się ludzie przysięgają sobie miłość. Takie szczególne wyznanie zasługuje na niepowtarzalną oprawę wizualną, a nawet muzyczną. Poza tym chcieliśmy nadać klasycznej ceremonii nowoczesny, wręcz spektakularny wymiar.

TP: No właśnie, co kryje się pod tymi stwierdzeniami?

DK: Oznacza to, że Państwo Młodzi otoczeni rodziną lub zaproszonymi gośćmi mogą wyznawać sobie miłość w pięknym ogrodzie różanym, w parku pełnym zieleni lub na tle wodospadów, na plaży o zachodzie słońca, w nowoczesnym, modernistycznym wieżowcu w sercu naszego miasta, a nawet na jachcie z zapierającym dech w piersi z widokiem na panoramę śródmiejską. Po prostu staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Poza tym, chwila jest ulotna, więc należy zrobić wszystko, by została w pamięci jak najdłużej. Oczywiście mamy także w naszej ofercie klasyczne ceremonie cywilne na sali bankietowej oraz w domu Państwa Młodych. Staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego gwarantujemy, że impreza przez nas zorganizowana nie tylko będzie na najwyższym poziome, ale również będziemy brali pod uwagę wszelkie sugestie Młodych.

TP: Na czym polega współpraca z przyszłymi małżonkami, jak pomysł staje się rzeczywistością?

DK: Tak jak już wcześniej podkreśliłem staramy się zaspokoić wyobrażnia i marzenia naszych klientów, dlatego współpraca zawsze zaczyna się od wysłuchania ich propozycji, wybrania motywu przewodniego, a następnie dopasowania szczegółów. Jeżeli chodzi o detale to nasi klienci mogą przysięgać sobie miłość pod kwiecistym łukiem weselnym do którego wiedzie biały lub czerwony dywan symbolizujący nową drogę życia, wysypany kontrastującymi płatkami kwiatów. Miejsce składania przysięgi udekorowane jest aranżacjami lub kompozycjami roślinnymi i kwiatowymi, a ich rodzaj to wybór Państwa Młodych. Na szczęśliwych małżonków czeka szampan, którym świętują pierwszy toast jako mąż i żona. W miesiącach wakacyjnych najpopularniejsze są oczywiście romantyczne ceremonie o zachodzie słońca, na plaży ozdobionej lampionami i kwiatami oraz na łodzi, połączone z rejsem po Jeziorze Michigan. Odważni mogą zdecydować się także na romantyczną, choć dość nieszablonową ofertę, jaką jest lot balonem. Nasze chicagowskie śródmieście to także wspaniała lokalizacja dla wyjątkowej oprawy ceremonii ślubnej. Na jednym z drapaczy chmur Para Młoda może przysięgać sobie miłość pod pięknie zdobionymi kwietnymi kaskadami filarami. Inną propozycją będzie zawarcie małżeństwa na 103 piętrze, na szklanym balkonie najsłynniejszego budynku naszego miasta. Organizujemy także śluby w nowoczesnych salach ekskluzywnych śródmiejskich hoteli. Podczas tego ważnego wydarzenia nie może zabraknąć także muzyki na żywo i tu także staramy się, by odpowiedni utwór podkreślił wyjątkowość, podniosłość oraz radość chwili. Przebieg ceremonii oraz złożenie przysięgi rejestrowane jest przez operatora kamery, a profesjonalny fotograf wykonuje także zdjęcia ślubne. Jesteśmy doświadczonymi zawodowcami, którzy starają się urzeczywistnić marzenia.

TP: Jak wygląda moment najważniejszej przysięgi?

DK: Ponieważ nikt nie chce się dodatkowo stresować w tym dniu, dlatego słowa przysięgi wypowiadane przed urzędnikiem mogą być w dwóch językach polskim lub angielskim. Dla wielu dwunarodowościowych par bardzo ważne jest, by każdy członek rodziny lub uczestniczący w uroczystości gość mógł w pełni odbierać i zrozumieć wypowiadane przez Państwa Młodych słowa.

TP: Czy śluby to jedyna oferta pana firmy?

DK: Odpowiadając na prośby i zapotrzebowania klientów postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o romantyczną ceremonię zaręczyn. Również w tym przypadku klienci mogą wybrać dowolną lokalizację oraz dopełniające ją detale, choć przyznam, że najpopularniejsze są ceremonie na plaży z lampionami, sercem z płatków róż lub świeczek, do którego wiedzie kwiecista ścieżka, muzyką na żywo oraz szampanem. Zaręczyny, podobnie jak ceremonia ślubna, to bardzo romantyczna chwila dla zakochanych, a my zapewniamy odpowiednią oprawę i kreujemy niezapomniany nastrój.

TP: A co z kosztami takiej ceremonii?

DK: Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka pakietów dostosowanych do zróżnicownych oczekiwań finansowych i budżetów. Po prostu są to oferty na każdą kieszeń.

TP: Tradycyjnie na koniec zapytam o promocję dla naszych czytelników?

DK: $100 obniżki przy organizacji ceremonii ślubnej dla osób, które powołają się na Tygodnik Program.

TP: Dziękuję za rozmowę.

DK: Dziękuję i zapraszam do organizacji tego wyjątkowego dnia z nami.

Wywiad dla Tygodnika Program przeprowadziła Iwona Biernacka