Porady Lekarz Śmierć czai się w jelitach!

Śmierć czai się w jelitach!

PODZIEL SIĘ

Hydrokolonoterapia sposobem na długowieczność

Cywilizacja stawia przed nami coraz większe wyzwania – także zdrowotne. Zła dieta, brak ruchu, czy ciągły stres powodują szereg zaburzeń, a w konsekwencji groźnych chorób. W szczególności ryzyko poważnych schorzeń dotyka nasz układ pokarmowy. Czy możemy jakoś temu zaradzić? Tak i to na wiele sposobów! A jednym z nich jest zabieg hydrokolonoterapii wykonywany w klinice Infra-Medica w Arlington Heights.
Co kryje się pod nazwą „hydrokolonoterapia”?
Hydrokolonoterapia jest najskuteczniejszą metodą oczyszczania jelita grubego z kamieni kałowych, złogów, toksyn oraz pasożytów. To od niej powinno się zaczynać proces oczyszczania organizmu, bo jak mawiał już Asklepios „Śmierć czai się w jelitach …”.

rozkladowka colon duze

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?
Dla wszystkich, którzy świadomie dbają o dobre zdrowie i doskonałe samopoczucie. W szczególności wskazaniami do zabiegu są dysfunkcje:
– przewodu pokarmowego, np. zaparcia, wzdęcia, pasożyty;
– układu sercowo-naczyniowego, np. nadciśnienie, miażdżyca, pajączki naczyniowe;
– układu nerwowego, np. depresja, bezsenność, stres;
– układu moczowo-płciowego, np. przerost prostaty, torbiele, grzybice;
– dermatologiczne, np. cellulit, trądzik, wypryski, łuszczyca;
– a także ogólne typu nadwaga, przewlekłe zmęczenie, migreny, nawracające infekcje, alergie itp.

Czy efekt zabiegów jest od razu zauważalny?
Tak. Przybywa nam energii, czujemy się lekko, znikają dolegliwości trawienne, poprawia nam się cera i choć nie jest to podstawowym celem zabiegu – również tracimy na wadze.

Jak odbywa się zabieg?
Hydrokolonoterapia przeprowadzana jest przy zastosowaniu najnowocześniejszej i atestowanej aparatury, przez fachowy personel kliniki. To niezwykle skuteczna i bezpieczna metoda pozwalającą w sposób higieniczny, całkowicie bezbolesny i bezzapachowy usunąć nagromadzone w obrębie okrężnicy sole metali ciężkich, grzyby, pleśnie, drożdżaki, pasożyty, konserwanty, produkty fermentacji i procesów gnilnych, trujące pozostałości przemiany materii – złogi zwane kamieniami kałowym. (tu przeczytasz inny artykuł na ten temat: http://www.polishweeklychicago.com/wygraj-walke-z-zaparciami/)

Czy to prawda, że zabieg hydrokolonoterapii jest bardzo popularny również wśród gwiazd Hollywood?
Gwiazdy i celebryci zaczynają się chwalić tym zabiegiem. Zresztą nie od dziś, bo przecież sama Marylin Monroe ładną cerę i zgrabną sylwetkę zawdzięczała m.in. regularnemu czyszczeniu jelita grubego. Ponadto wykonywanie zabiegów deklarowali m.in.: Courtney Love, Gwen Stefani, Mick Jagger, Britney Spears, Janet Jackson, Madonna, Brad Pitt, Jennifer Aniston, Ben Affleck, Andie Macdowell, Cindy Crawford, czy Demi Moore, a wcześniej także Księżna Diana.

Jak wybrać właściwy gabinet?
Wiele osób poszukuje miejsc, w których można dokonać płukania okrężnicy. W sterylnych warunkach, w sposób bezpieczny i jak najbardziej profesjonalny, można go wykonać w klinice odchudzania i odnowy biologicznej Infra-Medica, gdzie personel mówi również w języku polskim.

Jakie inne zabiegi oferuje Infra-Medica Clinic?
Wszystkim tym, którzy chcą zniwelować tkankę tłuszczową, proponujemy sesje wyszczuplające w kapsułach ze światłem podczerwonym. Promienie FIR nie tylko świetnie radzą sobie z nadmiarem kilogramów, ale także łagodzą dolegliwości układu kostno-mięśniowego oraz poprawiają wygląd skóry, niwelując cellulit.
Zapraszamy również na” lifting twarzy bez skalpela” (http://www.polishweeklychicago.com/lifting-bez-skalpela/) czyli silnie odmładzający półtoragodzinny zabieg zmieniający owal twarzy, naciągający skórę, niwelujący zmarszczki, mocno wygładzający okolicę oczu i szyję. Uwaga promocja! Obecnie „lifting bez skalpela” kosztuje zaledwie $120.

Więcej informacji o zabiegach znajdziecie Państwo na www.WaszaKlinika.com lub pod numerem telefonu
773 630 4855. Klinika mieści się przy
918 W. Algonquin Rd w Arlington Heights.

 

zdjecia i tekst: InfraMedica