Gwiazda Śmiertelne zagrożenia dla Twoich jelit

Śmiertelne zagrożenia dla Twoich jelit

PODZIEL SIĘ
Dzięki uprzejmości: InfraMedica

Złe nawyki żywieniowe, stres oraz zbyt częste kuracje antybiotykami pogarszają kondycję jelit, których stan decyduje nie tylko o przyswajalności substancji odżywczych, ale również Twojej odporności i ogólnym stanie zdrowia. Wszystko, co zjemy i wypijemy, jest rozkładane na czynniki pierwsze w przewodzie pokarmowym. Dzięki temu możemy czerpać z pożywienia siły do życia. Za wchłanianie substancji odżywczych do krwi, która transportuje energię do komórek, odpowiadają jelita. Niestety, ten jeden z najważniejszych organów w naszym organizmie, odpowiedzialny jest również za tzw. samozatrucia.

Czym skutkują samozatrucia?

Samozatrucie związane z jelitami jest przyczyną około 90% wszystkich przewlekłych chorób. Podstawowym źródłem toksyn są źle pracujące jelita, a jest to powiązane z upośledzeniem trawienia, co z kolei jest związane z szybkim i niezdrowym jedzeniem. Ponadto samozatrucie odgrywa tak olbrzymią rolę w rozwoju chorób systemu moczowo-genitalnego u kobiet, że te choroby mogą być postrzegane przez ginekologów, jako bezpośredni wynik zapchania jelit masą kałową. Jest to wynik naciekania toksyn z jelit na sąsiednie organy i narządy rodne.

Czy można zatem powiedzieć, że prawie każda choroba bezpośrednio lub pośrednio jest spowodowana wpływem trucizn wchłanianych z jelit do krwi?

Jak najbardziej „tak”, ponieważ te toksyny trafiając do krwioobiegu: zatruwają mózg i system nerwowy, doprowadzają do nerwicy i depresji, zatruwają serce, płuca, krew, co powoduje, że szybciej się starzejemy, pojawiają się nieusuwalne żadnym kremem zmarszczki. A ponadto nasze stawy bolą i sztywnieją, pogarsza się wzrok, zaczynają się problemy z pamięcią (Alzheimer, miażdżyca), aż w końcu życie przestaje nas cieszyć i stajemy się wiecznie niezadowoleni.


 

Uwaga Promocja!
Przy powołaniu się na tygodnik Program
zapłacisz za pierwszy pojedynczy
zabieg hydrokolonoterapii zaledwie $100!!!


 

Jak rozpoznać samozatrucie organizmu?

Jeśli oddajesz regularnie niezbyt ładnie pachnące stolce to już jest sygnał, że w jelitach i co za tym idzie w całym organizmie zachodzą poważne degeneracyjne zmiany chorobowe.

bebechy

Jakie działania podjąć w takiej sytuacji?

Wszystko, co musisz zrobić to zaprowadzenie porządku w jelitach i powtarzanie okresowo kuracji oczyszczających. Gdy siadasz do posiłku pamiętaj, aby jeść wolno i dobrze przeżuwać. Płyny powinno się pić przed posiłkiem lub 1,5 godziny po, nigdy nie popijaj w trakcie jedzenia. Zwróć uwagę również na skład posiłku, czyli odpowiednie łączenie pokarmów, które powoduje, że wszystko zostanie strawione. Następnym krokiem będzie odbudowanie naturalnej flory bakteryjnej.

I to wystarczy?

Cóż, prawda jest taka, że bez uregulowania sposobu odżywiania i oczyszczenia organizmu ze złogów, szczególnie jelita grubego, niemożliwe jest wyleczenie żadnej choroby i odwrotnie, już samo oczyszczenie organizmu powoduje, że choroby samoczynnie ustępują.

W jaki sposób można oczyścić jelito grube ze złogów, kamieni kałowych i pasożytów?

Najlepszym sposobem na to jest trwający nieco ponad godzinę zabieg płukania okrężnicy, fachowo nazywany hydrokolonoterapią. W jej trakcie płucze się jelito grube na całej jego długości, czyli do 2 m. W czasie zabiegu, który można w sposób profesjonalny przeprowadzić w klinice odchudzania Infra-Medica w Arlington Heights, pacjent leży na plecach całkowicie okryty, a specjalną rurką do jego jelita wprowadzana jest woda o temperaturze ciała. Woda przepływa przez jelito, wypłukuje to, co w nim zostało, a następnie rurką odprowadzana jest do urządzenia i na końcu do kanalizacji. Płukanie odbywa się w obiegu zamkniętym i jest zupełnie bezbolesne i bezwonne. Niektórzy pacjenci po zabiegu wstają lżejsi o kilka kilogramów. Hydrokolonoterapia to metoda prosta i skuteczna, żeby w wielu przypadkach przywrócić dobry stan zdrowia a nawet uratować od śmierci (spowodowanej np. zatruciem organizmu, nowotworem, pasożytami). Dlatego płukanie jelita grubego jest tak ważne; z całą pewnością można powiedzieć, że zbawienne. W przypadku wielu chorób samo dokładne i głębokie płukanie jelita grubego powoduje usunięcie przyczyn choroby i wyleczenie.

Gdzie w aglomeracji chicagowskiej można przeprowadzić zabieg hydrokolonoterapii?

W sterylnych warunkach, w sposób bezpieczny i jak najbardziej profesjonalny, a obecnie w promocyjnej cenie, bo za zaledwie $100, można go wykonać w klinice odchudzania i odnowy biologicznej Infra-Medica, gdzie personel mówi również w języku polskim.

Klinika zaprasza także na niedostępne nigdzie indziej zabiegi wyszczuplające z użyciem głębokiego ciepła oraz sesje w komorze kriogenicznej w temperaturze -1400C – niwelujące zwyrodnienia stawów oraz kręgosłupa, choroby aparatu ruchu, wygładzające cellulit oraz wzmacniające potencję u mężczyzn. Nowością w klinice jest kosztujący tylko $120 zabieg na twarz i szyję „lifting bez skalpela”, zmieniający owal twarzy i pobudzający firoblasty do wzmożonej produkcji kolagenu.

 

Więcej informacji o zabiegach znajdziecie Państwo na www.WaszaKlinika.com lub pod numerem telefonu 773-630-4855. Klinika mieści się przy 918 W. Algonquin Rd. w Arlington Heights.

http://www.infra-medica.com/

 

Dziękujemy za rozmowę

Zdjęcia: InfraMedica