Fakty Ciekawostki Straszące hotele

Straszące hotele

PODZIEL SIĘ

Pomimo tego, że w tym roku już jest za późno na spędzenie Halloween w jednym z poniżej przedstawionych miejsc może skusicie się Państwo na krótką podróż za rok. W Ameryce nie brakuje miejsc gdzie straszy. Od starych cmentarzy i domów poprzez ulice, hotele i miasta duchów. Oto hotele, w których straszy.

hotele

• Copper Queen Hotel, Bisbee, Arizona
Goście i obsługa twierdzą, że w tym hotelu z 1902 roku straszy 16 duchów! Najbardziej znanym duchem jest prostytutka Julia Lowel, która świadczyła swoje usługi na 3 piętrze tego hotelu w latach 20. i 30. poprzedniego wieku. Jej ulubionym pokojem jest numer 315. To w nim często szepcze do uszu podróżującym. Ciekawe jakie pikantne historyjki im opowiada.

• Colonial Inn, Concord, Massachusetts
Budynek ten powstał w 1716 roku. Najsławniejszym pokojem w tym miejscu jest pokój numer 24. To właśnie tam kapitan, a zarazem lekarz John Minot przeprowadzał operacje na rannych żołnierzach.

hotele1
• Bourbon Orleans Hotel, Nowy Olrean, Luizjana
Ten budynek z 1817 roku został przerobiony na hotel w 1964 roku. W latach poprzedzających był miejscem spotkań polityków, sierocińcem, klasztorem oraz salą balową dla zamożnych i często zamężnych białych mężczyzn poszukujących mulatek jako kochanki. Dzisiaj po hotelu bezstrosko grasuje 17 duchów, większości dzieci. Jednym z duchów jest samotna kobieta, z reguły przebywająca w windzie. Kiedy ona się ujawnia odgłosy i śmiech dzieci cichną.

• Gadsden Hotel, Douglas, Arizona
W tym hotelu najlepiej nie zostawać w pokoju 333. To w nim duchy mogą pociągnąć cię za włosy, wyłączyć twój telewizor, a nawet przyprzeć tak do materaca, że nie będziesz mógł podnieść się z łóżka. Natomiast w piwnicach króluje duch bliżej nieznanego kowboja, który w pełnej okazałości próbuje spojrzeć w oczy każdemu napotkanemu na swojej drodze.

hotele3• Hotel Blackhawk, Davenport, Iowa
Niedaleko od Chicago, w Davenport można zobaczyć ducha aktora Cary Granta. Grant podczas pobytu w hotelu w 1986, zasłabł w swoim pokoju 903. Po przewiezieniu do pobliskiego szpitala, zmarł. Oprócz ducha Granta hotelowi goście widzą kobietę w czerwono-niebieskiej koszuli przechadzającą się korytarzami.

Siwa