Podróże Do okoła Świata Święta na wyjeździe

Święta na wyjeździe

PODZIEL SIĘ

Wielu z nas w okresie świąt udaje się na wakacje zamiast tradycyjnie spędzać ten okres przy stole z rodziną. Nie trzeba wyjeżdżać na koniec świata aby okres ten spędzić w pięknej świątecznej atmosferze, ale za razem i na odpoczynku.

Oto gdzie warto udać się w okresie świąteczno-noworocznym:

Sedona, Arizona
Dramatyczna sceneria pustynno-skalna, tereny do spacerów, wspaniałe restauracje i słoneczne dni zapewnią, że nie będzie wam brakować pierogów i barszczu. W tym małym malowniczym miasteczku znajdziemy mnóstwo interesujących galerii oraz miejsc spa. A na trasę wędrówkową warto się udać do Bell Rock, Cathedral Rock lub Courthouse Rock.
Sonoma, Kalifornia
Wino, wino, wino. Dla tych lubiących ten trunek trudno o lepsze miejsce na ziemi. Winiarnie oferujące degustację wina, wspaniałe wschody i zachody słońca, restauracje i światowej klasy resorty. Jak wiemy wiele miejsc w Sonoma zostało zniszczonych przez pożary, więc zanim wyruszymy w podróż warto się upewnić, że miejsce do którego się wybieramy jest czynne.
Aspen, Colorada
Raj dla narciarzy, dla rządnych zdobycia autografów pewne miejsce na spotkanie znanych i lubianych z Hollywood, dla samotnych miejsce na poznanie zamożnej „drugiej połówki”. Keystone Resort oferuje przystępne ceny i wspaniałą atmosferę.
Miami, Floryda
Jeśli wolicie ciepełko i szum fal to zapraszamy do Miami. Floryda bardzo popularna wśród Polonii nie zawiedzie nawet w grudniu. Palmy udekorowane w światełka, nocne życie i wypoczynek na plaży. Wyprawa do Everglades National Park czy Design District na pewno zauroczą wszystkich podróżnych.
McCall, Idaho
Położone 3 godziny na północ od Boise małe miasteczko McCall oferuje Bundage Mountain Resort, 320 cali śniegu, wycieczki na snowmobilach, lokalne piwo Salmon River, McCall Winter Carnival, oraz Salmon River Mountains i Payette National Forest.
Traverse City, Michigan
Bliżej domu znajdziemy sielankowe miasteczko Traverse City. Położone nad jeziorem TC zimą oferuje trasy na snowshoeing, snowboarding, a wieczorami winiarnie, spa oraz Holiday in the Village – świąteczne wyprzedaże i Mikołaja.
Park City, Utah
Na północ od Salt Lake City znajduje się sławne Park City. Psie zaprzęgi, przejażdżki saniami i park olimpijski to tylko niektóre z atrakcji. Galerie, butiki, dystrykt historyczny, restauracje i Montage Deer Valley ze spa zajmującym 35 tysięcy stóp kwadratowych.

Siwa