Najnowsze Twoje ciemne strony według zodiaku

Twoje ciemne strony według zodiaku

SHARE

Choć nie ma ideałów, każdy z nas chce za ideał uchodzić. Robimy wszystko, by być tak postrzeganym przez innych, jednak na przeszkodzie stoją nasze wady i tzw. ciemne strony naszej natury. Oto co mówi na ten temat zodiak.

Baran (21.03-19.04)
Barany są najbardziej impulsywne i niecierpliwe ze wszystkich znaków. Poza tym jeżeli uznają, że coś nie jest dla nich to nawet nie próbują się angażować, co niekoniecznie może być dobre, często wykazują się też niedojrzałością.
Byk (20.04-20.05)
Byki są zaborcze i materialistyczne, dzielenie się na pewno nie jest ich typową cechą. Są uparte, co niestey powoduje, że często nawet nie słuchają argumentów drugiej strony i przegrywają. Lubią leniuchować i pobłażać sobie.
Bliźnięta (21.05-21.06)
Bliźnięta mają tak wiele osobowości, że nigdy nie wiadomo z kim dziś przyjdzie się zmierzyć. Uwielbiają słuchać siebie, gdyż są przekonani o własnej racji i nieomylności. Łapią tak wiele srok za ogon, że gubią się w tym wszystkim.
Rak (22.06-22.07)
Raki są bardzo kapryśne i chaotyczne. Są również bardzo ostrożne i nieśmiałe, dlatego niezbyt łatwo nawiązują kontakty z innymi i na pewno nie są duszami towarzystwa. Ich nadwrażliwość powoduje, że bardzo łatwo jest ich urazić.
Lew (23.07-22.08)
Lwy kochają siebie, więc dbają o swoje interesy najpierw. Należy też wystrzegać się ich uroków, jak coś chcą na pewno to dostaną. Lubią gdy wszystko kręci się wokół nich lub gdy są w centrum ważnych spraw, o których wszyscy mówią.
Panna (23.08-22.09)
Panny uwielbiają osądzać innych i to z bardzo dziwnych powodów. Są perfekcjonistkami zwracającymi uwagę na detale, co może być uciążliwe dla innych. Poza tym są ogromnymi pesymistkami i zawsze najpiew zakładają katastrofę.
Waga (23.09-22.10)
Wagi są bardzo niezdecydowane i zanim podejmą jakąś decyzję poprzedzają to analizą wszelkich aspektów. Zrezygnują z własnych wartości dla szczęścia innych. Kochają piękno, dlatego przygotowania zajmują im mnóstwo czasu.
Skorpion (23.10-21.11)
Skorpiony są bardzo pamiętliwe, więc nie zadzieraj z nimi, bo zafundują ci piekło. Są także wprawnymi manipulatorami, którzy nie cofną się przed niczym. W ich słowniku nie ma zwrotu zły nastrój, jest spirala ciemności i głębia rozpaczy.
Strzelec (22.11-21.12)
Strzelce są uczciwe, ale także mogą boleśnie zranić słowami. Ta bezceremonialność powoduje nietaktowność. W ich mniemaniu zjedli wszystkie rozumy. Są znudzone, ożywi ich tylko coś ekscytującego. To malkontenctwo odstrasza.
Koziorożec (22.12-19.01)
Koziorożce uwielbiają wszystko planować i kontrolować, więc nie ma mowy o pójściu z prądem lub improwizacji. Nie lubią wykorzystywać innych, więc często robią coś przeciwko sobie. Lubią rozpamiętywać niepowodzenia i smutki.
Wodnik (20.01-18.02)
Wodniki widzą siebie jako osoby obiektywne i logocznie oceniające rzeczywistość, a tak nie jest. Żyją we własnym świecie, to co o sobie sądzą jest tylko w ich głowach. Wszystkich pouczają, lecz nigdy ich nie słuchają i nie analizują.
Ryby (19.02-20.03)
Ryby idą na żywioł co często przekłada się na brak jakiegokolwiek planu i pomysłu. Są powściągliwe i nie zawsze skoncentrowane, co powoduje, że nie widzą potrzeb innych. Są zaskakująco łatwowierne i naiwne.

POPELINA