Najnowsze W jakim stanie powinieneś mieszkać

W jakim stanie powinieneś mieszkać

SHARE

Dzisiejszy horoskop będzie dobrą podpowiedzią dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się gdzie najlepiej osiąść na stałe, w jakim stanie zamieszkać, zapuścić swoje korzenie.

Baran (21.03-19.04)
Kolorado – uwielbiasz ekstremalne przygody i w tym stanie znajdziesz to czego potrzebujesz. Narciarstwo, zapierające dech w piersiach krajobrazy, parki narodowe i inne atrakcje zaspokoją nawet najbardziej pożądającego przygód Barana i będą rewelacyjnym wyzwaniem.
Byk (20.04-20.05)
Floryda – nadszedł czas Byku, byś posmakował atrakcji tego słonecznego stanu. Relaks w słońcu na plaży, na rozgrzanym piasku, szum oceanu, fantazyjne drinki chłodzące w upalne dni. To jeden ze scenariuszy. Inny to bogate życie nocne w modnych klubach i taniec, taniec, taniec do rana.
Bliźnięta (21.05-21.06)
Nowy Jork – towarzyski Bliźniak czuje się rewelacyjnie w tym stanie. Zachwyca go bogate życie kulturalne, wspaniała architektura i oczywiście nocne życie. W końcu Nowy Jork to miasto, które nie śpi, w którym o każdej porze dnia i nocy coś się dzieje.
Rak (22.06-22.07)
Teksas – o Teksasie mówi się, że to jak zupełnie inny kraj, tam wszystko jest większe i ponad przeciętność. Wystarczy, że odwiedzisz ten stan a od razu zrozumiesz, że to miejsce dla ciebie. Kapelusz, kowbojki, rodeo i kuchnia, która zaspokoi nawet największego łakomczucha.
Lew (23.07-22.08)
Arizona – kiedy zobaczysz zachwcającą przyrodę Arizony zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Widoki niczym z pocztówek, miasteczka widma, legendarna Route 66 i Wielki Kanion. Zapragniesz zobaczyć to wszystko, więc przgotuj się na wędrówki z aparatem na szyi.
Panna (23.08-22.09)
Północna Karolina – wspaniałe wodospady, nawyższe rollercoasters to atrakcje tego stanu. Jesteś osobą logiczną i lubiącą planować, więc jest to idealny stan dla ciebie, zachwycisz się ukrytymi klejnotami, które zapragniesz odwiedzić i zobaczyć. Bliskość przyrody to oferuje Karolina.
Waga (23.09-22.10)
Maine – mieszkając w tym stanie odkryjesz smaki północy. To raj dla lubiących wodę. W kuchni królują homary, a krajobraz pełen jest latarni morskich, możesz obserwować też wieloryby. Dla piwoszy to raj, mnóstwo świetnych browarów i potraw z piwem.
Skorpion (23.10-21.11)
Tennessee – natura Skorpionów wspaniale pasuje do tego południowego stanu. Muzyka country i… bimber i każda potańcówka to najlepsza impreza na jakiej się bawiło. Poza tym barbecue przygotowane na wszelkie możliwe sposoby. To o czym możesz zapomnieć to pośpiech, tam wyluzujesz.
Strzelec (22.11-21.12)
Wyoming – stan gdzie powstał pierwszy park narodowy to idelane miejsce dla tych, którzy chcą mieszkać blisko natutry, dla tych którzy uwielbiają piesze wędrówki, spartańskie warunki. Park Yellowstone, stada żubrów, ale także kasyna, gdzie można się nieźle zabawić.
Koziorożec (22.12-19.01)
Kalifornia – Koziorożce na pewno nie będą się nudzić w tym stanie. Universal Studios, Disney World, Los Angeles i Hollywood, Venice Beach i Park Yosemite, atrakcje można mnożyć i mnożyć. W końcu to miejsce, gdzie zjeżdżają marzyciele z całego świata, więc jest też miejsce dla ciebie.
Wodnik (20.01-18.02)
Alaska – chcesz porzucić cywilizację, masz dość ciągłego wyścigu i bieganiny, odpowiedzią jest zamiszkania na Alasce. Tam życie toczy się własnym tempem, ale znajdziesz swobodę i wolność, o której tak marzysz. Poza tym wspaniała przyroda, ośnieżone szczyty, niedźwiedzie i orły.
Ryby (19.02-20.03)
Nowy Meksyk – południowo-zachodnie klimaty to cos idelanego dla Ryb. Podziemne jaskinie, azteckie ruiny i mnóstwo malowniczych parków to atrakcje tego stanu. Historia i przeszłość mieszająca się z teraźniejszością, przyprawiona chilli to zainspiruje każdego.

POPELINA