Podróże Do okoła Świata Wakacje zimową porą

Wakacje zimową porą

PODZIEL SIĘ

Miłośnicy białego szaleństwa z pewnością wybiorą się do Kolorado lub Utah, gdzie znajdują się piękne trasy zjazdowe, gdzie można szaleć na doskonale przygotowanych szlakach. Z kolei miłośnicy słoneczka z pewnością zarezerwują sobie miejsce gdzieś na Florydzie i zaszyją się na plaży lub w cieniu palm. Jeśli nie wiesz, gdzie warto pojechać na zimowe wakacje, ta lista może okazać się bardzo pomocna.

keywest

Key West – Floryda

Najdalej wysunięty punkt US ma wiele do zaoferowania dla każdego i w każdym wieku. Kajaki, nurkowanie, rejsy statkiem, piękne plaże, doskonałe drinki i wiele więcej.

Keystone – Kolorado

W ciągu dnia czekają tutaj na odwiedzających doskonale przygotowane stoki, a wieczorem – urokliwe kawiarenki, w których można odpocząć i dobrze zjeść po całym dniu szaleństwa na stoku.

las-vegas
Las Vegas

Miasto rozpusty i hazardu zaprasza o każdej porze roku. Pełne kasyna i knajpy, wszechobecny zapach cygar, głośne i kolorowe ulice – tak wygląda Las Vegas nocą. W dzień zawsze możesz wyruszyć na podbój okolicznych parków.

orlando
Orlando – Floryda

To miasto wręcz wzywa do siebie całe rodziny. Universal Studios, Walt Disney World, Seaword i inne miejsca rozrywki sprawiają, że i dzieciaki, i dorośli nie zaznają tutaj nudy.

vermont

Stratton – Vermont

To jedno z najpiękniejszych miejsc w Ameryce do szusowania na nartach, a przy tym nie zbankrutujesz, gdyż ceny za wyciągi są dość przystępne.

Nowy Orlean – Luizjana

Jeśli chcesz dość dokładnie zwiedzić to miasto, to polecamy wybrać się do niego przed słynnym Mardi Gras. Piękna Francuska Dzielnica zachwyciła niejedenego turystę, więc może i ciebie oczaruje.

scottsdale
Scottsdale – Arizona

Jeśli jesteś miłośnikiem golfa i wysokich temperatur, nie zwlekaj, tylko kupuj bilet do Arizony. Słoneczko, suchy klimat, kaktusy i pustynie – to wszystko czeka na odwiedzających Arizonę.

big

Big Bend National Park – Teksas

Miejsce to znajduje się w przepięknym kanione Santa Elena, na granicy Stanów Zjednoczonych oraz Meksyku. Zimowa pora jest najlepszym okresem, aby zwiedzić to miejsce, nie jest ani za gorąco, ani za zimno – jest po prostu wspaniale.

Honolulu – Hawaje

Tutaj zawsze jest cudowna pogoda. Hawaje to miejsce wypraw dla miłośników błogiego lenistwa, ale także dla miłośników natury. Oprócz leżenia na plaży, można zwiedzać wysepki, wybrać się na rejs, nurkować, a także wspiąć się na wulkan.

calad
Caladesi Island – Floryda

Miejsce to nosi przydomek „wyspy tajemnic”. Główną tajemnicą tego miejsca jest fakt, że jest tu zawsze ciepło. Plaża ma 3 mile długości, nie ma hoteli, króluje spokój i natura.

montana

Bridger Bowl – Montana

Miłośnicy dwóch desek, a także jednej deski odnajdą tutaj swój świat. Szlaki przygotowane są pod „świeżynki” i pod zawodowców. Często na szlaku zalega świeży puch, który dodaje jeszcze więcej uroku temu miejscu.

 ms