Najnowsze Walcz z plamami

Walcz z plamami

SHARE
stains plamy

Plama na ukochanej bluzce nie oznacza, że musisz ją wyrzucić. Oto kilka rad na plamy.

Szminka
Umieść zabrudzoną tkaninę plamą do dołu na papierowym ręczniku. Z drugiej strony wacikiem nasączonym w środku do usuwania makijażu zacznij czyścić plamę. Następnie użyj na nią środek do prania wstępnego i wypierz.

Smar
Wetrzyj w plamę produkt, który usuwa pozostałości po taśmie klejącej (np Goo Gone) lub użyj płyn do naczyń, a następnie wypierz w ciepłej wodzie.

Czekolada
Za pomocą łyżki zeskrob resztki czekolady. Następnie zastosuj płyn do prania na plamę i przez chwilę wcieraj go dokładnie w zabrudzone miejsce. Wypierz w płynie, który zawiera wybielacz do plam.

Czerwone wino
Ręcznikiem papierowym lub chłonną ściereczką osusz plamę. Następnie zostaw tkaninę w misce z zimną wodą na 30 minut. Użyj płyn do usuwania plam i wypierz.

stains plamy

Kawa
Wlej na plamę trochę wody lub zostaw tkaninę na 30 minut w zimnej wodzie. Następnie zastosuj płyn do prania, jeśli rodzaj tkaniny pozwala, to dodaj wybielacz.

Sos do sałatki
Posyp plamę natychmiast pudrem dla niemowląt, skrobią kukurydzianą lub sztucznym słodzikiem, aby wchłonął się olej. Następnie namocz plamę w płynie do prania wstępnego lub wetrzyj w nią proszek do prania. Wypierz w możliwie najwyższej tempetarurze.

Szampan
Wyczyść miejsce zimną wodą lub mocz przez około 30 minut w misce z zimną wodą. Następnie potraktuj plamę odplamiaczem.

famous-stains-1-crop

Sos do spaghetti
Tak szybko jak to możliwe, przepłucz plamę zimną wodą. Następnie potraktuj ją ciekłym detergentem do prania i pozostaw ją tak na kilka minut. Następnie gąbką nasączoną w białym occie przemyj ją ponownie i wypłucz. Powtarzaj ten proces, dopóki nie zniknie plama.

Masło z popcornu
Zeskrob nadmiar masła od razu. Gdy wrócisz do domu, potraktuj plamę płynem do prania wstępnego z wybielaczem. Wypierz tkaninę w najgorętszej wodzie na ile tkanina pozwala.

Napoje gazowane
Namocz plamę na około 30 minut w misce z zimną wodą. Następnie potraktuj ją płynem do prania wstępnego z dodatkiem wybielacza.

Pelagia