Ona/On Dla Panów Wieczór kawalerski – gdzie go spędzić?

Wieczór kawalerski – gdzie go spędzić?

SHARE
bachelor party

To epicka impreza, której celem jest pożegnanie stanu kawalerskiego. Dzieją się na niej takie rzeczy, że starczyłoby na scenariusz do niejednego filmu, a przecież powstało ich już wiele, jak chociażby przebój ostatnich lat film „Hangover”.

Poza tym każdy, kto usłyszy hasło wieczór kawalerski kojarzy go jednoznacznie w hektolitrami wypitego alkoholu, skąpo ubranymi panienkami i zanikami pamięci oraz dzikimi imprezami i wygłupami o jakich nikomu się nie śniło. Ale jak się okazuje te scenariusze zaczynają odchodzić w niepamięć. Dziś wieczory kawalerskie to nie tylko wypady weekendowe, ale także luksusowe wycieczki.

Oto lista miejsc, gdzie warto zrelaksować się przed ceremonią ślubną.

Scottsdale, Arizona

Dla miłośników golfa, świetnej pogody i muzyki najlepszą opcją będzie Scottsdale Entertainment District, pełne barów i klubów oraz hoteli z basenami, gdzie także można świętować ostatnie dni wolności. Wszyscy, którzy byli w tym miejscu polecają szczególnie steakhouse’y lub restauracje z wyśmienitą kuchnią przygotowywaną przez Iron Chefów znanych z telewizji.

Key West lub Miami, Floryda

key west

Na pewno dla wielu kawalerów najlepszy wypoczynek to słońce, piasek, ocean i zabawy na plaży. Dla nich idealnym miejscem będzie więc Floryda. Jeżeli nie chcecie się zrujnować kosztami pobytu to polecamy NYAH czyli „Not Your Average Hotel”, gdzie za niską cenę możecie się zakwaterować. Obowiązuje tam także zasada BYOR, Build Your Own Room co oznacza, że to w jakich warunkach spędzicie tych kilka dni zależy tylko od was. Poza tym mają w ofercie „Bachelor Package”, czego chyba nie trzeba specjalnie tłumaczyć. Mówiąc o jedzeniu to oczywiście polecamy świeże owoce morza, kuchnie karaibską lub miejscową kuchnię z europejskimi inspiracjami.
Spędzając weekend w Miami Beach przygotujcie się na nieustające zabawy i przyjęcia czyli non-stop party. Jednak miasto to nie należy do tanich. Jeżeli chcecie zaszaleć to koniecznie musicie zakwaterować się w jednym z hoteli na Collins Ave. Miejscem, gdzie koniecznie powinniście zawitać podczas wieczornych wypadów jest oczywiście Arts Disctrict.

Manhattan, Nowy Jork

Dla wielkomiejskich kosmopolitów idealnym miejscem na wieczór kawalerski będzie miasto, które nigdy nie śpi (City That Never Sleeps), Wielkie Jabłko (The Big Apple) czyli Nowy Jork. Oczywiście wybór hotelu zależy od was, ale zanim się zdecydujecie zastanówcie się jak chcecie spędzić weekend. Gdy będzie to wyprawa do nocnych klubów i słuchanie muzyki na żywo, wtedy polecamy zakwaterowanie się na Lower East Side. Atrakcją może być wynajęcie pokoju w Hotel Indigo Lower East Side, gdzie ściany w pokojach pokryte są graffiti, a z okien rozpościera się widok na NYC (360-degree view).

Nowy Orlean, Luizjana

new orleans

Oczywiście polecamy French Quarters dla jej niepowtarzalnego klimatu, ale także ze względu na świetną niedrogą kuchnię. NOLA od dawna uważana jest za stolicę zabawy i wieczorów kawalerskich, stąd też jego przydomek The Big Easy, więc atrakcji nie brakuje w tym miejscu.

Nashville, Tennessee

nashville

Miasto to jest mekką muzyków rockowych, tak więc na pewno bawić będziecie się przy świetnej muzyce, a poza tym miejsce to słynie z wyśmienitej kuchni. Położenie miasta na południu Stanów sprawia, że będzie to raj dla miłośników tradycyjnej kuchni oferującej potrawy smażone, jednak w nowoczesnym wydaniu.

Big Sky, Montana

Jeżeli marzeniem twego dzieciństwa było bycie kowbojem, to wieczór kawalerski to ostatnia szansa by je spełnić. Lone Moutain Ranch otrzymał niedawno najwyższy tytuł pośród „luxury dude ranching” oraz miejsce to uznane zostało za jedno z najlepszych do jazdy na nartach (Nordic Skiing). Inne atrakcje tego miejsca to wędkarstwo muchowe (fly fishing) lub trasy wspinaczkowe, a tylko 18 mil będzie dzielić was od Parku Yellowstone.

Las Vegas, Nevada

las vegas

Na koniec oferta dla tradycjonalistów. Jak to mówią Amerykanie „creme de la creme” wśród miejsc na wieczory kawalerskie. Jeżeli ma być to niezapomniana noc to nie ma innego miejsca na realizację tych planów. Kasyna, nocne kluby, bary, a wszystko otwarte 24 godziny na dobę. Jak mówi inny słynny slogan „What happens in Vegas stays in Vegas”, więc możemy zapewnić cię, że bawić będziesz się świetnie, a potem będziesz leczyć ogromnego kaca.

IB