Fakty Chicago Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nabiera wiatru w żagle

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nabiera wiatru w żagle

PODZIEL SIĘ

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się dużymi krokami. 12 stycznia cały świat zagra dla najmłodszych, a w tym także Chicago. 

W tym roku WOŚP gra pod hasłem „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Krótko mówiąc, w tym roku wolontariusze zbierają na na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Chicago przez lata wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wielki Finał odbędzie się 12 stycznia w Copernicus Center. Jak co roku na wszystkich zgromadzonych w Copernicus czeka moc atrakcji – koncerty, gry i zabawy dla dzieci, licytacje, pyszne jedzenie i wiele więcej. Dwie sceny, a na nich spore zamieszanie.

Zanim jednak odbędzie się finał, można wesprzeć WOŚP Chicago poprzez udział w mini sztabach. Za nami mini sztab w Pub OK, który odbył się jeszcze w starym roku (zapraszamy do naszej galerii na Facebook), a także sztab pod wodą.

W piątek, 10 stycznia zapraszamy do klubu motocyklowego Sokół Riders, gdzie zagrają The Crows oraz Deleted Society. Gwarantowana niepowtarzalna atmosfera, a także ognisko z kiełbaskami.

W sobotę, 11 stycznia wszystkich miłośników koni zapraszamy do stadniny koni Pistakee Bay Stable w McHenry, na tzw. Granie na sianie. Przejażdżki na koniach, muzyka na żywo  – zespół Snopek, kiermasz świąteczny, malowanie buziek, licytacje i wiele więcej.

Każdy z nas może także pomóc poprzez wrzucenie $ do puszki – wolontariuszy będzie można spotkać przy polonijnych sklepach.

Siema!