Ona/On Dla Pań Wiosenne trendy

Wiosenne trendy

SHARE

Wiosna 2018 stawia na naturalny makijaż, lekko nawilżoną skórę twarzy, prawie niewidoczny podkład, na powiekach delikatnie położony cień lub eyeliner. Więc w tym sezonie częściej szukać będziemy w torebce rozświetlacza i eyelinera, rzadziej natomiast pomadki.

Poniżej więcej szczegółów na temat trendów wiosna 2018:

Świetlista skóra
Świeża, nawilżona i błyszcząca cera. Podkład z silnym działaniem odżywczo-pielęgnacyjnym odpowiednio nawilży i zregeneruje skórę, przez co doda nieskazitelnego wyglądu. Nawilżaj skórę sprayem do twarzy, pomoże ci to czuć się świeżo pomimo długiego dnia.

Lśniące cienie do powiek
Zamiast matowych lub brokatowych odcieni, połyskujące pastelowe kolory lśniące odcienie ulubionych kolorów dodadzą powiekom lśniącego blasku. Poza tym styl smokey-eyes, kremowe cienie o metalicznym połysku, intensywne i świetliste kolory.

Stamp eyeliners
Z jednej strony posiada standardowy żelowy liner, a z drugiej strony pieczątkę. Może być w kształcie gwiazdki, księżyca lub serduszka. Nałożona pieczątka na zewnętrznym kąciku oka doda oczom dodatkowego uroku. Królować też będzie biały eyeliner, który użyjemy do obrysowania całego oka i oczywiście mocno pomalowane i pogrubione rzęsy.

Rozświetlacz
To właśnie on nadaje skórze młodzieńczego blasku i wyjątkowego uroku. W tym sezonie połącz róż z brązem, aby podkreślić kontur kości policzkowych, co wysmukli również twarz.

Usta
Smudgy smacker ten szczególny trend polega na dopasowaniu matowego koloru pomadki do naturalnego koloru twoich ust, aby podkreślić ich subtelny wygląd.

Paznokcie
Szczególnie kolor kocich oczu będzie popularny. Charakteryzujący się on lśniącą linią przebiegającą przez każdy paznokieć. Dodatkowo popularne będą kształty geometryczne, doczepione miniaturowe kryształy dodadzą wyjątkowego stylu.

Włosy
Górować będzie platynowy blond, przedziałek przesunięty bardziej na bok, jeśli grzywka to krótka. Do łask wracają szerokie opaski.

Barb