Polecamy Dla Panów Wycieczka dla singla… mężczyzny

Wycieczka dla singla… mężczyzny

PODZIEL SIĘ
mezczyzna

Jeśli jesteś kawalerem i chcesz spędzić niezapomniane wakacje dobrze się bawiąc, oglądając piękna „natury”, wybierz się do jednego z poniżej wymienionych miejsc, a nie pożałujesz. Z żoną oczywiście też można wybrać się do tych miast, ale to już nie będą te same przeżycia…

Montreal, Kanada
Będąc w tym mieście z pewnością nie przejdziesz obojętnie koło pięknych i uwodzicielskich kobiet, które z francuskim akcentem będą z tobą flirtowały. Życie nocne to zabawa do późnych godzin w klubach nocnych. A jeśli chcesz zaznać rozkoszy, kluby dla panów czekają na twoją wizytę. W ciągu dnia możesz odwiedzić Mount Royal Park zaprojektowany przez twórcę nowojorksiego Central Park oraz wybudowaną w 1829 roku Bazylikę Notre-Dame znajdującą się w dzielnicy Old Montreal.

Ibiza, Hiszpania
Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś bawić się przez cały dzień i noc, to zdecydowanie polecamy Ibizę. Tutaj spotkasz nie tylko gorące europejskie piękności, ale będziesz mógł bawić się w największej dyskotece na świecie – Privilege, która mieści 10,000 ludzi i w której często goszczą najlepsi DJ na świecie.

Berlin, Niemcy
Wydawałoby się, że „sztywni” Niemcy nie potrafią się bawić. Nic bardziej mylącego. Berlin to raj dla młodych ludzi, zwłaszcza mężczyzn. Miasto to ożywa nocą – wówczas w klubach nocnych pojawiają się tłumy ludzi, zwłaszcza przy jednej z największych scen na świecie, na której grają najlepsi DJ. A w ciągu dnia możesz oddać się zwiedzaniu miejsc historycznych i zabytkowych, których w tym mieście z pewnością nie brakuje.

mezczyzna party

Las Vegas, Newada
„What happens in Vegas stays in Vegas” – to najlepszy slogan, który podsumowuje wiele wyjazdów do tego miasta rozpusty. Dobra zabawa, tętniące życiem zwłaszcza nocą ulice, unoszący się dym cygar, kasyna wołające na każdym kroku i oczywiście półnagie kobiety i na każdym rogu sprawiają, że zapominasz o rzeczywistości i oddajesz się znakomitej zabawie.

Cancun, Meksyk
Białe piaski plaż, słoneczko, nagie ciała kobiet wygrzewających się na plaży, drinki serwowane niemal w każdym miejscu, resorty bogate w atrakcje i oczywiście kluby nocne, w których upojne noce kończą się bladym świtem. Czego więcej do szczęścia potrzebuje kawaler?

Miami, Floryda
Gdy tylko wysiądziesz z samolotu, poczujesz ten niesamowity klimat i zapomnisz o sprawach codziennych. Twój dzień powinien rozpocząć się od wizyty na plaży, następnie dobrego obiadu – koniecznie z owocami morza lub rybą w roli głównej, a następnie zabawa do późnych godzin nocnych w jednym lub wielu klubach. A na plażach nie brakuje pięknych kobiet…

Rio de Janeiro, Brazylia
Najpiękniejsze kobiety z całego świata, tańczące w swoich skąpych strojach sambę, ponętnie poruszające przy tym biodrami. Przecież to raj dla każdego samotnego (a także zaobrączkowanego) pana. Twoje pierwsze kroki powinny być skierowane na plażę – tam z pewnością zostaniesz zachęcony do wspólnej „gorącej” zabawy w rytm samby.

ms