Gwiazda Wygraj walkę z zaparciami!

Wygraj walkę z zaparciami!

PODZIEL SIĘ

Każdemu, kto kiedykolwiek miał problemy z zaparciami nie są obce takie dolegliwości, jak: bóle brzucha, uczucie pełności, wzdęcia, nadmierne uwalnianie gazów, rzadkie wypróżnianie.

Osoby cierpiące na zaparcia mają zwykle także problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Zazwyczaj starają się wyeliminować zaparcia i jako skuteczny sposób stosują środki przeczyszczające. A TO NAJWIĘKSZY BŁĄD!!! Jest to najgorsze rozwiązanie, albowiem takie tabletki stosowane długotrwale upośledzają czynność jelit i sprawiają, że po odstawieniu ich problemy z zaparciami powracają z jeszcze większym nasileniem.
Czy Ty również jesteś w takiej sytuacji? Czytaj dalej, a dowiesz się jak efektywnie i raz na zawsze pozbyć się zaparć, zgagi, niestrawności, wzdęć, biegunek i kurczowych bólów jelit…

Czy to prawda, że współcześnie zaparcia należą do najczęstszych zaburzeń przewodu pokarmowego?

Nie tylko należą do najczęstszych, ale także do tych, które trapią ludzi w każdym wieku. Na zaparcia cierpi co czwarty mężczyzna i co druga kobieta! Częstotliwość wydalania kału u zdrowych ludzi jest różna, za normę przyjmuje się oddawanie stolca od trzech razy dziennie do trzech razy w tygodniu.

Jakie mogą być skutki zaparć?

Zaparcie może powodować wzdęcia lub bóle brzucha, którym często towarzyszą nudności. Twardy stolec sprzyja powstawaniu żylaków odbytu – hemoroidów. Zaparcie może również być przyczyną zmęczenia, zmian skórnych, bólów stawów i głowy oraz bardzo poważnych chorób.

Czy to prawda, ze jelito grube odgrywa najważniejszą rolę w procesie oczyszczania organizmu?

Tak. Tylko zdrowy organizm ze sprawnie funkcjonującym jelitem, stanowiącym końcowy odcinek przewodu pokarmowego od jelita ślepego do odbytu, potrafi wydalić toksyny, na działanie których jesteśmy narażeni każdego dnia. Dodatki do żywności, konserwanty, wzmacniacze smaku, herbicydy, pestycydy, substancje pochodzące z zanieczyszczonego środowiska są wydalane przez jelito grube jako element oczyszczania wewnętrznego. Zamiast usunięcia toksyn zaparcie powoduje ich zatrzymanie w jelitach i ponowne wchłonięcie. Ścianki jelita grubego pokryte są kosmkami, dzięki którym proces wchłaniania może przebiegać wystarczająco skutecznie. Z biegiem lat na tych kosmkach osadza się śluz a do niego przyklejają się substancje o trudnym do określenia składzie. Tworzy się warstwa czegoś w rodzaju gumowatej izolacji, która wręcz uniemożliwia prawidłowe przenikanie substancji pokarmowych z jelita do krwi. Poza tym warstwa ta jest przyjaznym siedliskiem całej masy szkodliwych bakterii, grzybów, pleśni i innych pasożytów. Rozrastające się kolonie tych pasożytów i produkty ich przemiany materii niszczą niezbędną jelitom florę bakteryjną, zatruwają krew, a co za tym idzie, cały organizm. Jest to doskonałe podłoże dla rozwoju wielu chorób, z powodu których przeciętny przedstawiciel ziemskiej cywilizacji cierpi, a które rozwijają się jak epidemia (np. nowotwory i cukrzyca).

Jak zatem oczyścić jelito grube tak, by zaczęło działać sprawnie?

Najlepszym sposobem na to jest trwający nieco ponad godzinę zabieg płukania okrężnicy, fachowo nazywany hydrokolonoterapią. Oczyszczanie jelita praktykowane jest od tysięcy lat. Lewatywę znali starożytni Rzymianie, a sto lat temu leczono nią większość schorzeń.

Jednak lewatywa to płukanie tylko 20-centymetrowego odcinka jelita…

To prawda. Lewatywa to za mało. Natomiast, w odróżnieniu od enemy, w trakcie hydrokolonoterapii, płucze się jelito grube na całej jego długości, czyli do 2 m. W czasie zabiegu, który można w sposób profesjonalny przeprowadzić w klinice odchudzania Infra Medica w Arlington Height, pacjent leży na plecach całkowicie okryty, a specjalną rurką do jego jelita wprowadzana jest woda o temperaturze ciała. Woda przepływa przez jelito, wypłukuje to, co w nim zostało, a następnie rurką odprowadzana jest do urządzenia i na końcu do kanalizacji. Płukanie odbywa się w obiegu zamkniętym i jest zupełnie bezbolesne i bezwonne. Niektórzy pacjenci po zabiegu wstają lżejsi o kilka kilogramów.

Jakich efektów możemy się spodziewać?

Stosując hydrokolonoterapię z jelita grubego można wymyć pozostałości po tym, co osoba zjadła wiele lat wcześniej. Dzieje się tak, ponieważ warstwa śluzu i kamienia kałowego pogrubia się z czasem. Warstwa ta zawęża średnicę jelita grubego i z czasem uniemożliwia organizmowi wchłanianie czegokolwiek poza produktami gnicia.

Brzmi niebezpiecznie.

Nie tylko brzmi, ale jest to niebezpieczne, ponieważ wątroba dostaje tyle trucizny, że nie jest w stanie jej neutralizować. Taki człowiek jest stale pod wpływem trucizny. Widać to wyraźnie po twarzy i na całej skórze. Częste chorowanie, słabość, bóle głowy, przyspieszone starzenie się skóry, zamglone i zażółcone oczy wyraźnie wskazują na zatrucie całego organizmu pochodzące z jelita grubego. Wtedy oczyszczenie i przywrócenie właściwego funkcjonowania ścianek jelit, przywraca dobry stan zdrowia całego organizmu.

Okazuje się, zatem, że nieusuniętą treść jelitową, kamienie kałowe i śluz ze ścianek jelita można wypłukać wodą przy użyciu specjalistycznego sprzętu.

Tak, hydrokolonoterapia to metoda prosta i skuteczna, żeby w wielu przypadkach przywrócić dobry stan zdrowia, a nawet uratować od śmierci (spowodowanej np. zatruciem organizmu, nowotworem, pasożytami). Dlatego płukanie jelita grubego jest tak ważne; z całą pewnością można powiedzieć, że zbawienne. W przypadku wielu chorób samo dokładne i głębokie płukanie jelita grubego powoduje usunięcie przyczyn choroby i wyleczenie.

Uwaga Promocja!
Przy powołaniu się na tygodnik Program zapłacisz za pierwszy pojedynczy zabieg hydrokolonoterapii zaledwie $100.

A co z osobami, które ze względów estetycznych rezygnują z tego zabiegu?

No cóż, każdy z nas ma wybór, bo może, a nie musi stosować płukania jelita grubego. Jeżeli wypłukujesz jego zawartość, to wyrzucasz zgniliznę ze swojego organizmu. Jeżeli zostawiasz ją tam, to gnijesz od środka.

Gdzie w aglomeracji chicagowskiej można przeprowadzić zabieg hydrokolonoterapii?

Wiele osób poszukuje miejsc, w których można dokonać płukania okrężnicy. W sterylnych warunkach, w sposób bezpieczny i jak najbardziej profesjonalny, a obecnie w promocyjnej cenie, bo za zaledwie $100, można go wykonać w klinice odchudzania i odnowy biologicznej Infra-Medica, gdzie personel mówi również w języku polskim.
Klinika zaprasza także na niedostępne nigdzie indziej zabiegi wyszczuplające z użyciem głębokiego ciepła oraz sesje w komorze kriogenicznej w temperaturze -140 st. C – niwelujące zwyrodnienia stawów oraz kręgosłupa, choroby aparatu ruchu, wygładzające cellulit oraz wzmacniające potencję u mężczyzn.

Więcej informacji o zabiegach znajdziecie Państwo na www.WaszaKlinika.com lub pod numerem telefonu 773-630-4855. Klinika mieści się przy 918 W. Algonquin Rd w Arlington Heights.