Przeczytaj Żądania muzyków

Żądania muzyków

SHARE
koncert

Bardzo często docierają do nas informacje o skandalach wywołanych przez znanych muzyków, zwłaszcza minione dekady pełne były informacji o hotelowych burdach, pijaństwie i narkotykowych imprezach.

Dziś jest już coraz mniej tego typu informacji. Obecnie najczęściej słyszymy o ich czasem śmiesznych żądaniach dotyczących koncertów.

Beyonce
W jej garderobie temperatura ma wynosić dokładnie 78 stopni F. Poza tym kurze udka przygotowane w grubej warstwie panierki z pieprzem cayenne, brokuły, szpinak i zielona fasolka gotowane na parze, świeczki o zapachu róż. W garderobie nie może być żadnego produktu firmy Coca-Cola, artystka pije tylko Pepsi.

Kanye West
W jego garderobie musi znaleźć się fotel fryzjerski, balsamy do ust firmy Carmex, klapki pod prysznic, i duże ilości alkoholu (tequila, wódka, piwo i likiery). Poza tym koniecznie musi znaleźć się tam tzw. slushy machine z mieszanką Coli i alkoholi.

Rihanna
W garderobie piosenkarki szyfonowe zasłony muszą być koloru czarnego i niebieskiego, na podłodze dywan tylko z tzw. animal print czyli centki lub ciapki, światło w garderobie musi kreować atmosferę relaksu. Jeżeli chodzi o świece to zawsze należy dokładnie konfrontować z przedstawicielami piosenkarki ich rodzaj.

Katy Perry
Nigdy nie należy umieszczać w niej goździków, mogą tam znajdować się tylko różowe i białe róże, peonie, białe i fioletowe hortensje. Następnie piosenkarka żąda opakowania wody witaminizowanej zero, świeże owoce i warzywa, precle i tortilla chips, mrożone suszone truskawki oraz Pinot Grigio Santa Margherita.

Paul McCartney
W garderobie nie można umieszczać żadnego mięsa ani wyrobów ze skóry. Piosenkarz jest obrońcą zwierząt. Wyposażenie garderoby nie może mieć nadruków z tzw. animal print. Poza tym sir. Paul chce by w jego garderobie były kwiaty: bukiet za $50 z lilii (odmiana Casablanca), za $40 bukiet z białych i różowych róży, za $35 bukiet z frezji różnokolorowych.

Mariah Carey
W każdym pokoju muszą być czarne draperie, temperatura nie może przekraczać 75 stopni F, dekoracją powinno być 8 wysokich liściastych roślin. Poza tym diva żąda wodę Fiji, Gatorade melonowe, wodę Pellegrino, 6 kieliszków czerwonego wina i 6 kieliszków białego wina, świeczki zapachowe, smażonego kurczaka, miód i cytryny.

Madonna
Pomieszczenie musi pomieścić 200 osób oraz musi znajdować się w nim 20 linii na międzynarodowe rozmowy telefoniczne. Poza tym jej garderoba musi wyglądać dokładnie jak jej pokój, więc przywozi ze sobą swoje meble, osobistego kucharza, materiały pachnące kwiatami, kwiaty oraz osobistą pralnię chemiczną.

Alicia Keys
Garderoba powinna mieć odpowiednią temperaturę, świeczki o zapachu wanilii, deszczu, owoców. Muszą w niej być też puszki tuńczyka, płatki owsiane, tace z owocami, piwo oraz mleko migdałowe o smaku czekolady. Piosenkarka chce także, aby czekały na nią menu z lokalnych włoskich oraz specjalizujących się w owocach morza restauracji.

Lady Gaga
Wino, opakowanie słomek, krzesło biurowe, wiatraki i nawilżacz powietrza, guacamole, hot dogi, stoisko ze smoothies przygotowywanych ze świeżych owoców i beztłuszczowego jogurtu greckiego. Oprócz tego półmisek z serami i krakersami oraz owocami.

Adele
W garderobie muszą znajdować się kanapki z sałatą z kurczaka, papierosy Marlboro Light, czerwone wino (włoskie, francuskie lub hiszpańskie), 6 metalowych łyżeczek, miód ale wcale nie ten organiczny, gumy do żucia, na półmisku z owocami nie może być żadnych cytrusów.

Cher
Garderoba Cher powinna mieć specjalny pokój na peruki tzw. wig room, oddzielne pokoje dla niej i jej tancerzy oraz jeden dla masażysty. Oprócz tego powinny w niej być wina, Cola i kablówka z kanałami Turner Classic Movies oraz AMC.

Taylor Swift
Koniecznie musi witać ją poranna kawa ze Starbucks. Poza tym w jej garderobie musi znaleźć się piwo, lody, macaroni and cheese, soki i mrożony jogurt.

Van Halen
Cukierki M&M’s, ale absolutnie bez brązowych, orzechy, precle, alkohole: wódka, wino, bourbon, Marlboro oraz śledź w śmietanie.

IB