Życie Polonii Wydarzenia Radioton Fundacji Dar Serca już 10 i 11 lutego

Radioton Fundacji Dar Serca już 10 i 11 lutego

SHARE

Drodzy Przyjaciele,

W imieniu Zarządu Fundacji Dar Serca kieruję słowa najgłębszej wdzięczności do Wszystkich, którzy okazują serce i troskę chorym dzieciom. Dzięki Państwa pomocy miniony rok był niezwykle pomyślny.

42 dzieci z Polski otrzymało naszą pomoc i tylko wspólnie mogliśmy osiągnąć tak wiele. To wspaniała liczba dzieci, które dostały szansę na normalne życie. Dzięki temu, że mogły uzyskać nasze finansowe wsparcie i pomoc medyczną w najlepszych, specjalistycznych szpitalach i klinikach, dzieci te mogą patrzeć z radością w przyszłość. Bez Państwa udziału i pomocy, drodzy Przyjaciele, nie byłoby to możliwe. Razem zrobiliśmy bardzo wiele pomagając dzieciom Daru Serca. Radość dziecka, które nareszcie może rozwijać się normalnie daje nam wszystkim piękną świadomość, że zrobiliśmy coś dobrego. To uczucie dzielimy wszyscy podobnie i jest ono bezcennym skarbem. Kolejne dzieci przyjeżdżają i kolejne dzieci potrzebują naszej wspólnej pomocy. A jest ich naprawdę dużo.

Aby spełnić też ich marzenia odbędzie się wielka, polonijna akcja na stacji Radiowej 1300AM/1030AM oraz na pasmach 104.7/107.1FM.
W sobotę i niedzielę 10 i 11 lutego
od 7 rano do 8 wieczorem!
Dzwoniąc pod numer 773-588-8881 każdy może złożyć swój dar serca dla dzieci, które czekają na naszą wspólną pomoc!

Donacje można również przesłać na adres:
Fundacja Dar Serca
3860 25th Ave., Schiller Park, IL 60176
Lub złożyc online www.darserca.org
Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w tym tak ważnym wydarzeniu.

Za nieustającą życzliwość dziękujemy wszystkim z całego serca.
Dorothy Malachowski – Prezydent