Ona/On Dla Par Zdrada – kiedy nie musisz się martwić

Zdrada – kiedy nie musisz się martwić

SHARE
dla par www

Zazwyczaj wszyscy piszą o sygnałach, które wskazują, że partner/ka zdradzają. My postanowiliśmy pójść w drugą stronę i napisać o znakach, które dadzą ci poczucie bezpieczeństwa w związku.

Spać możesz spokojnie, gdy twój partner/ka:

• Nie myśli tylko o sobie, ale potrafi poświęcić się dla ciebie
Zazwyczaj zdrada ściśle wiąże się z byciem egoistycznym, ukierunkowaniem tylko na swoje dobro. Jeśli partner/ka potrafi dla ciebie zrezygnować ze swoich planów, odwołać spotkania i zostać przy tobie, bo tego potrzebujesz, to z pewnością nie musisz się martwić, że cię zdradzi.

• Jest wiarygodny/a
Jeśli nie macie przed sobą tajemnic i mówicie sobie o wszystkim, to nie masz powodów do podejrzeń o zdradę. Chyba, że jest on/a mistrzem w kłamaniu bez zająknięcia się.

• Nie ma przed tobą tajemnic
Będąc w związku powinniśmy być przed sobą niczym otwarta księga, bez tajemnic. Każdy skrywany sekret budzi iskierkę niepewności i podejrzenia.

• Ma mnóstwo zajęć
Osoba, która nie ma czasu spokojnie usiąść i wypić kawę, tylko cały czas jest w ruchu – czy to wykonując swoją pracę, czy oddając się ulubionemu hobby nie ma czasu na zdradę i randkowanie.

• Wcześniej nie zdradzał/a
Każdy z nas wchodzi w związek już po jakichś przejściach. Jeśli twój/a partner/ka przyznali się do wcześniejszej zdrady w innym związku, możesz mieć obawy, że i ciebie zdradzi. Jeśli nigdy wcześniej nie miał miejsca taki incydent, śpij spokojnie.

• Nie narzeka na życie seksualne
Gdy partner/ka są zadowoleni, z tego co dzieje się w waszej sypialni, nie będzie szukał/a przygody na boku.

nn