Przeczytaj Zerwane zaręczyny

Zerwane zaręczyny

SHARE

Dziś na temat zaręczyn i spekulacji, kto z kim mógł się pobrać.

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow
Wystąpili razem w filmie „Seven”, mieli nawet w tym czasie podobne fryzury. Po dwóch latach spotykania się Brad zaręczył się z Gwyneth w Argentynie podczas kręcenia „Seven Years in Tibet”, w grudniu 1996 roku. Po pół roku jednak zerwali.
Johnny Depp i Winona Ryder
Johnny był zaręczony aż 3 razy z Sherilyn Fenn, Jennifer Grey i Winoną Ryder, którą poprosił o rękę po 5 miesiącach spotykania się. Jako dowód miłości wytatuował sobie także Winona Forever na ramieniu. Po trwających 3 lata zaręczynach jednak zerwali, a John zamienił tatuaż na Wino Forever.
Ryan Reynolds i Alanis Morissette
Aktor i piosenkarka po dwóch latach spotykania się zaręczyli się w 2004 roku. Niestety w 2007 roku ich drogi rozeszły się, a Ryan ożenił się i rozwiódł ze Scarlett Johansson.
Julia Roberts i Kiefer Sutherland
Julia właściwie zostawiła Kiefera przed ołtarzem. Poznali się na planie „Flatliners” i po roku spotykania się mieli się pobrać. Julia uciekła do Dublina z kolegą Kiefera, Jasonem Patrickiem w dniu ich planowanego ślubu.
Demi Moore i Emilio Estevez
Wystąpili razem w filmie „St. Elmo’s Fire”, zaręczyli się na planie w 1985 roku. Zaręczyny trwały jednak tylko rok i w 1986 rozstali się, a Demi poślubiła Bruce’a Willisa.
Katie Holmes i Chris Klein
Katie spotykała się z młodym aktorem przez 3 lata, z czego 2 lata była zaręczona. Po zerwaniu zaczęła się od razu spotykać z Tomem Cruisem.
Sean Penn i Charlize Theron
Przyjaźń zamieniła się w coś więcej, kiedy Charlize wystąpiła w filmie reżyserowanym przez Seana. Po niecałym roku zaręczyli się, jednak przyczyną zerwania było ignorowanie wiadomości i telefonów od Seana przez aktorkę.
Sheryl Crowe i Lance Armstrong
Piosenkarka i kolarz po dwóch latach od spotkania zaręczyli się w górskiej scenerii. Niestety radość zaręczyn trwała tylko 5 miesięcy.
Maksim Chmerkovsky i Karina Smirnoff
Tancerze występujący w popularnym programie po przyjaźni trwającej 14 lat postanowili się zaręczyć. Niestety szybko zerwali ze sobą. Podobno powodem były różnice związane z posiadaniem dzieci.
Sienna Miller i Jude Law
Po niecałym roku spotykania się (wystąpili razem w filmie „Alfie”) Jude poprosił Siennę o rękę. Niestety w niedługim czasie po zaręczynach wyszedł na jaw romans Jude’a z nianią. Para zerwała, po 3 latach znów zaczęli się spotykać, jednak ponownie się rozstali.

POPELINA