Rozrywka Horoskop Zodiakalne mantry

Zodiakalne mantry

SHARE
horoskop

Niekwestionowaną prawdą jest to, że życie nas czasami nie rozpieszcza i pomimo ogromu włożonego wysiłku nie widać zadowalających nas rezultatów. Co wtedy robimy?

Zazwyczaj stresujemy się na potęgę, złościmy i nie potrafimy znaleźć sposobu lub metody na uspokojenie siebie i naszych zszarganych nerwów. Ale jak się okazuje pomoc jest na wyciągnięcie ręki i jest nią odpowiednia mantra czyli fraza wypowiadana po cichu lub na głos, której celem jest „wygenerowanie” pozytywnej energii.

Baran (21.03 – 19.04)
Mantra: nigdy się nie poddam, nigdy nie rzucę czegoś, zanim zostanie to ukończone. Uda mi się wytrwać do końca pomimo przeciwności zakłócających moją równowagę.
Byk (20.04 – 20.05)
Mantra: otacza mnie dobroć, miłość i piękno, które nie tylko dopingują mnie do dalszego działania, ale także pomagają mi stawić czoła przeciwnościom w drodze do celu.
Bliźnięta (21.05 – 21.06)
Mantra: mój umysł jest silny, a mądrość jest moim atutem. Znam dokładnie swoje potrzeby i wiem, kiedy i jak muszę do nich dążyć.
Rak (22.06 – 22.07)
Mantra: to co czuję jest dla mnie wskazówką i sygnałem pomagajacym utrzymać mi odpowiedni kurs. Jestem mocny, otacza mnie miłość, czuję radość w moim sercu.
Lew (23.07 – 22.08)
Mantra: widzę moją ciężką pracę i wysiłek jaki wkładam we wszystko co robię. Wiem, że mam odwagę, by osiągnąć wyżyny i dążyć do ideału z gracją.
Panna (23.08 – 22.09)
Mantra: wszystko co robię, robię kieryjąc się miłością, dlatego nie sprawia mi to większych problemów. Moje ciało i umysł wypełnia dobroć i radość, a mój wdzięk jest moim sprzymierzeńcem.
Waga (23.09 – 22.10)
Mantra: moje życie jest zbalansowane i wypełnia je harmonia. Jestem zrównoważony. Moje serce jest otwarte na nowe uczucia. Nic nie może zakłócić mojego skupienia się na obranym celu.
Skorpion (23.10 – 21.11)
Mantra: mam wpływ na zmiany, gdyż patrzę ponad trudnościami jakie mogą pojawić się na mojej drodze. Jestem źródłem tych zmian, a otaczającą mnie przestrzeń wypełniam dobrem.
Strzelec (22.11 – 21.12)
Mantra: moje słowa płynące z serca są zawsze zachętą do działania dla mnie i dla innych. Szczęście daje mi poczucie inspiracji innych oraz patrzenie z nadzieją na świat.
Koziorożec (22.12–19.01)
Mantra: moja praca jest dla mnie radością, a moja radość nie wymaga pracy. Uwielbiam dawać siebie innym i wspierać się nawzajem w działaniach w osiągnięciu celu.
Wodnik (20.01 – 18.02)
Mantra: uwielbiam mieć wpływ na wszelkie zmiany i czerpać z życia. Wszystko co robię pomaga mi osiągnąć wymarzony cel, a moja szczerość i nadzieja pomagają także innym.
Ryby (19.02 – 20.03)
Mantra: czerpię życiodajne i odmładzające siły z natury. Czuję pozytywną energię wypełniającą moje ciało, wyrzucam z siebie wszelkie negatywne uczucia i dzięki temu moje możliwości są nieograniczone.