Porady Lekarz Żylaki – już nie musisz cierpieć

Żylaki – już nie musisz cierpieć

SHARE
zyly-cm

Czy unikasz aktywności z powodu nieestetycznych żylaków? Zostajesz w domu z powodu chronicznego swędzenia i opuchnięć nóg? Twoje nogi czasem wydają się niemal zbyt ciężkie aby podnieść je z ziemi?

Dobre krążenie to wyznacznik zdrowia. Każdego dnia Twoja krew krąży w naczyniach krwionośnych, niezależnie od tego czy pracujesz, bawisz się, jesz czy śpisz. Zdrowe żyły zapewniają dobry przepływ krwi do każdej części ciała, pomagając organom wewnętrznym pozostać w formie. Umożliwiają także nogom bezproblemowe funkcjonowanie – zginanie, rozciąganie, wchodzenie po schodach, chodzenie, bieganie i tańczenie!

Większość z nas bierze za pewnik dobre krążenie i jego znaczenie dla zdrowia. Dlatego często nie zdajemy sobie sprawy z powagi problemów związanych z krążeniem.

O niewydolności żylnej

Choroba żył, zwana niewydolnością żylną ma wiele symptomów. Czasem są bardzo wyraźnie widoczne, jak np. często występujące żylaki na górnych i dolnych częściach nóg. Możesz także odczuwać ból i ciężkość nóg, oraz swędzenie i opuchnięcia, które mocno utrudniają jakąkolwiek oszczędność. Niektóre oznaki niewydolności pozostają ukryte przez dłuższy czas. Bez odpowiedniego leczenia, niewydolność może utrudniać codzienne czynności i powodować znaczne pogorszenie samopoczucia.

Nie musisz cierpieć

Na szczęście, nikt nie musi rezygnować z cieszenia sie pełnią życia z powodu problemów z żyłami. USA Vein Clinics to sieć najnowocześniejszych kliknik specjalizujących się w leczeniu chorób żył z biurami w Chicago, Nowym Jorku, Bostonie i Los Angeles, korzysta z szerokiego wachlarza technik i zabiegów medycznych pozwalających na precyzyjne diagnozowanie i leczenie.

Doktor Yan Katsnelson, założyciel USA Vein Clinics uczył się w czołowych instytucjach medycznych kraju, włączając w to Szkołę Medyczną Harvardu i Birgham oraz Szpital Kobiecy w Bostonie, Massachusetts. Pracował też jako naczyniowy i piersiowy chirurg prowadzący na Uniwersytecie Chicago, a także założył Instytut Sercowy Chicago. Jego najważniejszym osiągnięciem jest jednak zaangażowanie w pomaganie ludziom z problemami żylnymi.

Mając świadomość cierpienia, do jakiego prowadzi niewydolność, Dr. Katsnelson został liderem w dziedzinie chirurgii żylnej. Dzięki jego pracy, on i inni lekarze z USA Vein Clinics opanowali innowacyjne, minimalnie inwazyjne techniki (takie jak EVLT – Endo-Żylna Terapia Laserowa), które umożliwiają pacjentom szybsze niż kiedykolwiek powroty do zdrowia. Najważniejsze dla naszej kliniki jest jak najszybsze umożliwienie pacjentom wznowienia codziennych czynności i spędzania czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Weź sprawy w swoje ręce

Pod nazwą USA Vein Clinics kryje się stworzona przez Dr. Katsnelsona sieć klinik, w której pacjenci z najróżniejszych grup społecznych mogą liczyć na ekspercką obsługę i maksimum uwagi. Medicare i większość ubezpieczeń pokrywa nasze zabiegi. Jeśli nie jesteś pewien/na co do swojego ubezpieczenia, konsultant ubezpieczeniowy udzieli Ci porad na temat uprawnień i pomoże w przygotowaniu dokumentów.

Jeśli chcesz poczuć się lepiej i szybko wrócić do normalnego funkcjonowania, umów się na wizytę lub napisz do USA Vein Clinics na adres e-mail info@usaveinclinics.com, a nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w Ciągu 24 godzin.

Nasze poradnie są
dogodnie zlokalizowane w:

Chicago (3927 W Belmont Ave, Ste 103)

Chicago (6415 W. Archer Ave)

Elk Grove Village (800 Biesterfield Rd. Ste 201)

Elmwood Park (7230 W. North Ave., Ste 106B)

Mundelein (550 N. Lake Str.)

Northbrook (4141 Dundee Rd.).

Aby umówić się na spotkanie należy zadzwonić pod numer 847-580-1317.Możesz też napisać na adres e-mail info@usaveinclinics.com, a nasz reprezentant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

USA_VeinClinics-baner